Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezért szakított. Ez kamu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért szakított. Ez kamu lehet vagy tényleg van ilyen aki emiatt szakít vagy más van a dologban? Talán ő nem szeret engem?

Figyelt kérdés
Azt mondja úgy érzi nem szeretem ÉN őt és ez neki fáj,rossz érzés hogy nem kap elég szeretetet tőlem miközben mondom neki hogy én szeretem őt csak nem tudom kimutatni teljesen.
2018. máj. 30. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, hogy igaz-e vagy sem azt ennyi információból nehéz meghatározni.


Ha valaki bizonytalannak éli meg a szeretetet egy kapcsolatban akkor az ebből következő állandó kétség és frusztráció könnnyen késztetheti kilépésre, létezik ilyen.

2018. máj. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lefordítom: boldogtalan melletted.

Ez így elég ok?

2018. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van, aki azért szakít, mert neki nagyobb igénye van arra, hogy érezze, hogy törődnek vele. Ráadásul igen, lehet úgy érezni, hogy nem szeret a másik, ha csak "pofázik", és máshogy nem mutatja ki - kívülről simán láthatja ezt abból, amit leírsz. Az meg a legszarabb érzés egy kapcsolatban, ha te adsz bele, de nem érzed, hogy érdemben kapnál is vissza.
2018. máj. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális szakítóok az, ha nem érzi azt, hogy szereted és emiatt boldogtalan melletted. Gondolom már egy jó ideje érlelődik benne a döntés, az ember nem 2 nap alatt jut el idáig.. Egyszerűen úgy döntött, nem szenved tovább, ha már nem tudod úgy szeretni, ahogy ő azt szeretné.
2018. máj. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Igen. Lehet.
2018. máj. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem ismeritek egymást eléggé, nem tudod mire van szüksége. Ha ő elárulja vajon történni fog változás?
2018. máj. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ez így kétesélyes, vagy tényleg nem érzi, hogy eléggé szereted... De az is lehet, hogy ez csak egy kifogás. Ezt így lehetetlen megmondani.
2018. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehetséges. Én is ebben a cipőben járok. Nagyon szeretem a párom, de nem érzem viszont. Csak nagyon nagyon ritkán tudja kimutatni. Ő nem mondja, mutatja de nem sűrűn..


És igen ez lehet szakító ok mert aki nem érzi az boldogtalan lesz a másik mellett. Egyre frusztráltabb, szeretet éhesebb.


És igen én is gondolkodtam a szakításon, de várok még hátha változik csak lassan.

2018. máj. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges. Az előző válaszolók már mindent leírtak. Még annyit tennék hozzá, hogy én is emiatt szakítottam a párommal. Majdnem egy évet vártam, hogy valtozzon, természetesen közöltem is vele, hogy mi a baj, mi hiányzik. Szavak voltak, tettek nem. Ő mindig szamithatott rám, én rá csak akkor ha neki kényelmes volt/volt kedve hozzá. Ezt úgy kell elkepzelni, hogy ha én éjjel felhivtam volna, hogy kórházban vagyok akkor azt mondta volna,hogy ő álmos, nincs most ehhez kedve várjak már reggelig. Amikor fizikailag együtt voltunk éreztem, hogy szeret, az nagyon szép volt. De csak akkor. Egyébként nem törődött velem, tudta mi fáj nekem, de nem figyelt oda rá, csak azért is csinálta, nem törődött velem, nem tervezett velem. Nem éreztem, hogy szeret és nem tudtam már ezt tovabb elviselni. Vágyok a szeretetre és a törődésre. Ha most, hogy elveszitett rájön, hogy mit rontott el és hajladó változtatni akkor adok neki meg egy esélyt, ha nem nem, de ez lenne az utolsó mindenfelekeppen
2018. jún. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem az egyik barátom egy idő után sosem mondta, hogy szeret. Engem ez rettenetesen frusztrálttá tett, de fiatal voltam még, és nem mertem rákérdezni. Mikor szakítottunk, akkor mondtam neki, hogy de hát nem is mondtad, hogy szeretsz. És akkor azt mondta, hogy ő szeretett, és észre sem vette, hogy nem mondta már jó ideje. Engem meg (részben) ez tett tönkre, hogy azt hittem, nem is szeret már.

Szóval rámehet a kapcsolat, igen.

2018. jún. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!