Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A vőlegényem tényleg ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem tényleg ezért akar szakítani?

Figyelt kérdés

3 éve, amikor összejöttünk, ő ilyen tipikus "nyomi" nerd srác volt, vékony volt, ízléstelenül öltözködött, a haja biliformára volt letolva, előnytelen szemüvege volt, 22 évesen is szűz volt. Engem viszont megfogott a személyiségével, és a férfias viselkedésével.

Egy éve a haverjai unszolására elkezdett kondizni, nagyon jó izmos teste van most, lecserélte a ruhatárát, megcsináltatta a szemét, mostanság divatos haja van, ami nagyon jól áll neki.

Erre pár napja kijelentette, hogy ő kevésli azt, hogy még csak egy nő volt az életében, és nagyon szeret engem, de meg szeretné tapasztalni a fesztiválokat, a bulizást, az egyéjszakás kalandokat.

Mondanom sem kell, ezen nagyon kiakadtam, el is jöttem otthonról, ez volt kora délután. Azóta egy barátnőmnél vagyok, aki szintén a szakítást javasolja, én pedig teljesen tanácstalan vagyok.

25/F, 26/N


2018. máj. 30. 16:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
A vőlegény egy tipikus köcsög. Nem baj, a pofára esés őt sem fogja elkerülni... Nyugodtan hanyagold.
2018. máj. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom tényleg. Szakíts vele.

Hidd el teszi majd a karma a dolgát. Lesz még jó nagy arcul csapás a számára.


Nem hittem hogy így van de tényleg.


Szóval csak nyugi :)

2018. máj. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem meg nagyon korrekt volt. Még most élje ki magát.


Egyik volt párom a hátam mögött csalt, kb. ugyanilyen megfontolásból. Persze kiderült. Jobban örültem volna, ha szép tisztán elmondja így. Pedig mi már 6 éve voltunk együtt. Hagyd menni, neked is jobb lesz.

2018. máj. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze nem az a baj hogy ki akarja élni magát, őszinte volt de jó.


Az a gusztustalan szerintem ebben hogy érdekes eddig ez nem volt fontos?? Csak most hogy egyre jobban néz ki? Hogy fejlődött? Érdekes most már nem számít annyira az a lány aki meglatta benne a szépet és szerette... Most képes teljesen eldobni magától ez a gond hogy addig jó volt míg úgymond 'szarabbul' nézett ki meg kevés volt az önbizalma..

2018. máj. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
53%

Ezt sokan minden külső változás ellenére is megteszik. Rájött, hogy még élni akar.

Annak örülj, hogy még most és nem pl. a gyereketekkel hagy magatokra.

Ilyen szempontból legalább korrekt volt, eléd állt

2018. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én ezek után biztosan össze is cuccoltam volna, és a gyűrűt visszaadva örökle lelépek.


Te most, ha visszamész, megalázd magad, pluszban azt muttod, hogy veled bármit meg lehet tenni, mert semmi önbecsülésed.

2018. máj. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nőkben és férfiakban az az érdekes, hogy soha nem voltak hűséges típusok, csak nem volt alkalmuk félrelépni.
2018. máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17es mondasz valamit!!
2018. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Akkor kívánj neki sok sikert. Még te is fiatal vagy szerencsére!
2018. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ez azért kiábrándító...kérdező, tudod mit kell tenned. De megeszem a,kalapom ha fél év után nem fog nálad kuncsorogni h fogadd vissza. Van azért jellem.


Igazad van 17es... ez annyira szörnyű.

2018. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!