Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Találkozni fogok egy viszonzat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozni fogok egy viszonzatlan szerelmemmel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyik munkatársammal pár hónapos viszony volt köztünk. Nem volt kapcsolat, inkább csak jól éreztük egymással magunkat. Nemrég talált magának másvalakit, és azóta nem akar tőlem semmit, csak hogy legyünk barátok. Mondtam neki, hogy én erre nem vagyok képes, és nem szeretném tartani a kapcsolatot. Szerencsére nem egy irodában dolgozunk, de jövőhéten lesz egy fél napos csapatépítő céges training, ahol ő is tuti ott lesz. Nagyon kellemetlenül fogom érezni magam. Mit csináljak, hogy viselkedjek?

2018. jún. 2. 01:43
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Keress mást.
2018. jún. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés lényege. Nyilván mást fogok keresni majd idővel. Csak nem szeretnék természetellenesen viselkedni előtte. Nem akarom, hogy lássa rajtam, hogy szeretem, de azt se akarom, hogy azt lássa, hogy lexarom, mert akkor is rájön, hogy csak megjátszom magam. Meg az amúgy is elég szánalmas hatást keltene.
2018. jún. 2. 01:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Jah légy erős, és kerüld a társaságát, jól teszed! Ha találkozni kell vele, maradj hideg, de ne sértődött.

Ha fenntartod vele a kapcsolatot, saját magadat fogod kínozni vele, a viszonyzatlan szerelem az egyik legrosszabb érzés a világon. Saját tapasztalat 🙄

Neked szerencséd hogy ott van a pasija.

2018. jún. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze titokban reménykedem, de valójában tudom, hogy nincs értelme. Bárcsak az érzelmeimet is logikusan tudnám irányítani :D
2018. jún. 2. 02:40
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Ha nagyon zavar, ne menj el.
2018. jún. 2. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kerüld a társaságát, de ne feltünően. Te ne keresd, ha ő beszélgetéstvkezdeménxezz legyél udvarias, de ne mutass érdeklődést. Vagy ne menj el, az is jelzésértékű.
2018. jún. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne legy bunko, koszonj neki, ha kerdez, valaszolj kedvesen, magabiztosan. Tegy ugy, mintha o is csak egy kozombos ember lenne szamodra. Nem sok eselyt erzek ra, de ha megis esetleg erez meg valamit feled az ilyen viselkedessel biztosan megorjited, es lehet cselekedni fog.
2018. jún. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Találkozni fogok egy viszonzatlan szerelmemmel. Mit csináljak?" …"erre nem vagyok képes" Képességfejlesztést javaslok.
2018. jún. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!