Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom 6 év után szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 6 év után szakított velem. Hogyan tegyem túl rajta magam?

Figyelt kérdés

Minden rá emlékeztet! Az ágynemű, az erdők, ahol kirándultunk, a sok ajámdék, amiket tőle kaptam....


Azt mondta, hogy pár napja egy új kolléganő érkezett, akibe azonnal beleszeretett, és hogy még sosem érzett ilyet.


Alig tudok aludni, étvágyam sincs.



2018. jún. 3. 08:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapja ért véget az első komoly és hosszú párkapcsolatom. Borzasztó volt, fogytam 4 kilót (úgy hogy előtte is elég vékony voltam), úgyhogy át tudom érezni az étvágytalanságot.

A legfontosabb tanács, hogy adj magadnak időt, az első pár hét a legszörnyűbb, aztán van amikor úgy érzed, hogy már jobb, de megint visszaeesel és semmihez nem lesz kedved. Én akkor kezdtem el jobban lenni, amikor 1 hónap után azt mondam magamnak, hogy tényleg vége (addig reménykedtem, hogy meggondolja magát) és akkor most meg kell próbálnom magamra koncentrálni és ami nekem jó. Próbálj meg olyan dolgokat csinálni, amikre előtte mondjuk miatta nem szakítottál időt, keress új hobbit, járj el a barátaiddal. Ha sírnod kell, sírj, tudom, hogy ilyenkor milyen reménytelen.

Kitartást, jobban leszel!


23N

2018. jún. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33%
Sajnálom, hogy ez történt, de nem lehet, hogy már egyébként sem működött a kapcsolatotok?
2018. jún. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
8%
Te dobtad ki , most meg sirsz hogy talalt meg not aki szimpatikus szamara? Wtf noi logika? Szerinted ot mennyire megbanthattad amikor kidobtad mint egy papir zacskot? Gondolkodj el .
2018. jún. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

"Azt mondta, hogy pár napja egy új kolléganő érkezett, akibe azonnal beleszeretett, és hogy még sosem érzett ilyet."


Arra gyúrj, hogy ez egy ilyen típus. Majd jön megint egy másik, aki miatt meg ezt dobja el. Egy percig ne sajnáld.

2018. jún. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A legnehezebb talán az, hogy a racionális énem tudja, hogy ennek vége, de érzelmileg még ragaszkodom hozzá.
2018. jún. 3. 11:16
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de sokan itt azt írták nekem állandóan, hogy ilyen nincs, hogy valaki azonnal, rövid ismeretség után beleszeret valakibe. Szinte mindig előjönnek ezzel. Akkor most hogy is van ez?
2018. jún. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
2018. jún. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Így visszagondolva látom, hogy sosem vonzódott hozzám, egyszer meg is említette, hogy nem vagyok az esete. Akkor még naiv voltam, és csak elengedtem a fülem mellett. De akkor miért hitette el velem, hogy szeret...
2018. jún. 3. 14:39
 9/18 A kérdező kommentje:
Illetve azt is hangoztatta, hogy egyáltalán nincs nőies alakom és hogy jó lenne, ha nem egy lapos deszka lennék (sajnos valóban vékony vagyok, 50 kg)
2018. jún. 3. 15:01
 10/18 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy a következő szerelmed enyhíteni fog a fájdalmon.
2018. jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!