Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van az, hogy probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy probléma eseten egyből máshoz fut?

Figyelt kérdés

Egy két és fél éves kapcsolatatomnak lett vége. Én kitartottam mellette jóban rosszban. A hosszú betegsége alatt ápoltam és biztattam. Támogattam a céljai elérése érdekében. Sajnos amikor nekem lett volna szükségem támogatásra és türelemre akkor lelép egy másik pasi miatt.


Miért csinálta ezt? Én jó voltam hozzá feltétel nélkül szerettem.


Hogyan tudom az ilyen nőket kiszűrni?


én 22/F Ő 22/L



2018. jún. 3. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Nem lehet. A feltétel nélküli szeretetet felejtsd el felnőtt-felnőtt viszonyban. Szülő-gyerek viszonylatban működik csak.

31/f

2018. jún. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 NDSM ***** válasza:
Kiszűrni nem lehet, mert egy kapcsolat elején minden szép. Az ilyen dolgokat a nehézségek hozzák felszínre. Esetedben lehet, hogy ő alapból ilyen vagy csak megijedt és a könnyebb utat választotta.
2018. jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mintha a saját történetemet olvastam volna (csak én nőként álltam a férfi mellett jóban-rosszban), mi is két és fél évig voltunk együtt, ebből fél év csak a betegségéről szólt, de mindent félretéve mellette álltam gondolkodás nélkül. Amikor nekem lett volna szükségem arra, hogy mellettem álljon és támogasson, akkor ő inkább a könnyebb utat választotta és szakított velem, majd valami k*va oldalán vigasztalódott.

Szóval nem csak nőkben van ilyen, ezt kiszűrni úgy tudod, hogy már egy kapcsolat kezdetekor figyeled, hogy ő mennyit tesz érted, mennyire figyel rád, mennyire törődik veled.

23N

2018. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A feltétel nélküli szeretet, önzetlenség akkor működik konstruktívan, és akkor nem válik egy közönséges parazita-gazdaállat helyzetté, ha van mellé egészséges értékítélet, érdekképviselet és önbecsülés.


Nézd meg azt, hogy kit engedsz be az életedbe, kinek mennyit adsz magadból.


Ha valakit kizárok az életemből nem jelenti azt, hogy gyűlölöm, csupán szeretem magam annyira, hogy ne engedjem be.


Mindig legyen egyensúly, az a kulcs.

2018. jún. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!