Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Azt mondta nem akar az életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta nem akar az életem része lenni, akkor miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Nem volt köztünk igazi párkapcsolat, mert nem akart elköteleződni. Vége lett, ahol én mondtam ki az utolsót szót, mert bár szeretem, de így nem szolgál ez a kapcsolat.

Ő megsértődött rám, és ezt éreztette is gyerekes dolgokkal pl nem köszönt, illetve mikor munkaügyben beszéltünk nem válaszolt a kérdéseimre csak fej mozdulatokat tett.

Nem rég összefutottunk és most úgy tesz, mintha barátok lennénk.

Miért jó ez neki? Én még szeretem, és beleszakad a szívem, mert elkezdek reménykedni, hogy talán újra kezdhetnénk és most jó lenne.

Persze belül tudom, hogy nem, így nem nyitok.


2018. jún. 7. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Kötődött hozzád.

Megsértette magát ez által.

Azóta túllépet ezen.

2018. jún. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akar még dugni
2018. jún. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen nekem is .Nehéz volt mert nap mint nap találkoztunk.Egy idő után normálisan tudtunk beszélni.Persze nem lett folytatás.Azután találtam mást akivel jól müködtek a dolgok.Az ilyet hagyni kell hidd el.Nem fog megváltozni, csak rosszul esett neki hogy te dobtad.
2018. jún. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert túllépett már a sértettségén és rájött, hogy ez egy sokkal kellemesebb állapot mindkettőtök számára, de nem gondolom, hogy ez azt jelentené hogy újra együtt szeretne lenni veled... De Nyilván próbákat azért tehetsz😀
2018. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kettesnél a pont. Nem akarja teljesen leépíteni az ismeretséget, mert neki is alakulhat úgy, hogy nem lesz senki. De ettől kapcsolatot nem fog akarni, ha eddig sem akart.
2018. jún. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!