Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van az, hogy tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy tudom, hogy aljas ember, mégis ilyen sokat gondolok rá?

Figyelt kérdés
A volt barátomról van szó. Én szakítottam vele, mert nagyon utálatos volt már és voltak hazugságai is bőven, nem mellesleg nem vette a fáradságot, hogy megbeszélje legalább a végén, hogy mi a helyzet (olyan szinten lesz.rt). Sose akarnék vele már együtt lenni, mégsem bírom kiverni a fejemből. Rettegek, hogy meglátom az utcán vagy bárhol, ha csak hallok róla, már gyorsabban ver a szívem. Ez elvileg a szerelem egyik jele, de ez hogy lehetseges, ha nem akarok vele lenni és tudom, hogy amúgy is egy aljas ember? Hiszen nyilván azért szakítottam, mert szeretem magam annyira, hogy ne szenvedjek egy ilyen ember mellett. Akkor miért produkálok ilyen tüneteket és miért ő a gondolataim nagy része? Pedig elfoglalom magam, koncentrálnom kell a munkahelyemen. Mikor lesz már kicsit jobb, könnyebb? Azon is gondolkodtam, milyen igazságtalan, hogy ő viselkedik így és mégis, lefogadom, hogy boldog és éli az életét gondtalanul, egy percig nem jutok eszébe... De ez is pl miért érdekel? Hiszen már vége. Nem értem??
2018. jún. 11. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az igazságtalanság és az elutasítás nagyon fájó érzelmek. sztem ez természetes. ilyen az emberi psziché. idővel majd elmúlik.
2018. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem nagyon szeretted őt mint embert. Nagyon fontos lehetett neked, és gondolom az igazságtalanságok ellenére is részedről mély volt a ragaszkodás.


Mennyi idő volt a kapcsolat, és mikor lett vége?

2018. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem volt hosszú, fel év, kicsit több,de már az első pár hónap után kezdtek elromlani a dolgok, csak egy ideig próbáltam javítgatni a helyzetet, de menthetetlen volt. Egyébként alapjában egy értelmes ember és azt hittem alapvető erkölcsi értékekkel is rendelkezik, de sajnos nem... Nem értem, miért viselkedik valami undok módon a másikkal, ha az nem szolgált rá erre a viselkedésre?
2018. jún. 11. 22:29
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Miért ne szolgáltál volna rá erre a viselkedésre? Azt mondod, hogy utálatos volt és hazudott. Ezek után is odavagy érte. Akkor mégiscsak rászolgáltál, ha ilyen tulajdonságokkal rendelkező férfi iránt így érzel.
2018. jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Furcsa de nálam ugyan ez van...

Egy olyan nő után bánkódok aki úgy viselkedett velem összeköltözés ünnepi után mint a kutyával...

Bár soha nem jönnék már vele össze de valamiért bánt a dolog.

Lehet azért is mert egy ideig nagyon jó volt vele.

2018. jún. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nárcisztikusokkal ilyen sajnos. nehéz tőlük elszakadni. az elején minden jó, azt hiszed megtaláltad a tökéletes partnert, majd eltelik 1-2 hónap és egy teljesen más embert ismersz meg a személyében aki csak kihasznál és emberszámba sem vesz.
2018. jún. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem volt rendes lezárás, ezért nem tudsz tovább lépni. Írd ki magadból, amit gondolsz, akár több levélben is. El se kell küldeni neki, nem az a lényeg, hanem hogy te el tudj jutni oda, hogy kiadod, amit nem lehetett vele megbeszélni.
2018. jún. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!