Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezen hogy lépjek túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen hogy lépjek túl?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakított a barátom mert elvileg már nem szeretett. 2 hónapig nem beszéltünk, nem keresett és én sem őt. Nekem persze borzasztóan hiányzik/hiányzott nagyon nahy depresszióba estem miatta de nem reszleteznem. 2 hete voltam egy sátrazós házibuliban, ő is ott volt. Berúgott és megcsókolt kétszer persze próbáltam eltolni mert tudtam hogy részeg és nem gondolja komolyan, egész este jött hozzám, és emberségből nem hagyhattam ott.. jó utana lefektettem aludni de én kijottem a satorbol. 2 nap múlva ramirt hogy miért nem maradtam vele a sátorban, meg mennyire örült hogy látott, sajnálja hogy pár órára nem emlékszik, és mondta reggel a haverjának hogy hivjanak vissza a satorba mert nem fog nélkülem aludni. Ezeket már jozanon mondta:) beszéltünk 6 napig minden órában, folyton keresett persze naiv voltam elhittem hogy újra lehet valami.aztan nem írt vissza. Szerintetek ezt mire véljem? Nem az a kamus fajta aki ilyeneket csak úgy mondd es mar ezeket jozanon mondta. Újra visszaestem, egyszerűen rajta jár minden gondolatom. Ti mit tennetek most? Várjak hogy keressen vagy felejtsem el? Miért vannak ilyen bunkok?

2018. jún. 19. 08:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen az jön le, hogy szexhiánya van.


Ha neked is, akkor akár összejöhettek egy csak szexre vonatkozó dologra.


De köztetek abszolút esélytelen, hogy bármi komoly működjön. A kanosságán kívül semmi sem vonzza őt hozzád. A leírtak alapján erre tudnék tippelni.

2018. jún. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

a csak szex csak akkor működne, ha érzelmek nélkül menne, de a kérdező még mindig tele van érzelmekkel, így csak rontana a helyzeten.


Az, hogy a srácnak te voltál az első, és nem ismerkedős típus, az az ő dolga. Ahogy elnézem, te meg anyáskodós típus vagy, és ez a te dolgod. Az a kérdés, hogy jól definiálod-e az érzelmi köteléket, vagy valami függőség ez a részedről.


Nem lehet, hogy ő egy nárcisztikus személyiség, aki csak magát képes szeretni, és senki mással nem törődni? Annyi történt, hogy rájött hogy azért mégis sokat kapott tőled, de valójában nem szeret, és most a KAPOTT dolgok, adásaid hiányoznak, nem TE. Szerintem csak kihasználna.


De ha úgy gondolod, érdemes megbeszélni, hogy hogy is volt ez az egész már nem szeretlek dolog, most szeret-e, vagy nem szeret, mi ütött belé, ezt nem lehet játszani egy párkapcsolatban.

2018. jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!