Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehetne móresre tanítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne móresre tanítani egy ilyen nőt? Miért ennyire számító? Én miért nem érdemeltem ki, hogy hű legyen hozzám?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, akit nagyon szerettem. Nagyon nehéz időszakom volt, amikor együtt voltunk, sokat veszekedtünk. Úgy állította be magát, hogy érzékeny, kitartó nő, aki komolyan veszi a kapcsolatát, és nagyon tud szeretni.

Ellenben engem elhagyott, eldobott, mint egy koszos zsepit.

Egy év sem telt el, és lett másik barátja, akivel 3 éve együtt van, velem pedig egy évig sem volt képes.

Pár hete érdeklődtem felőle, úgy tűnt, nyit felém, pontosan tudom, hogy megkaphattam volna akkor éppen, csak nem tettem nyilvánvalóvá a szándékom és nem adtam jelét, hogy tudom.

Ellenben a barátjáról is kérdezgettem, és számtalan dolgot megtesz neki, amit nekem soha, és hallani sem akart róla.

Próba elé állítottam az emberségét és szeretetét, azt mondtam, nagyon mélyponton vagyok (ez igaz is), meg is pendítettem, hogy senkim nincs, öngyilkosságon agyalok, és beszélgetnem kellene valakivel. Mondta, hogy oké, beszélgessünk. Erre elhívtam a régi közös helyünkre, de erre beírta, hogy ő úgy értette, hogy csak neten.

Könyörögtem, mondtam, hogy már tényleg az öngyilkosság szélén vagyok, de hajthatatlan volt. Végül megkérdeztem, hogy érezne-e valamit, ha ezek után holnap tényleg a halálhíremet kapná, erre azt felelte, hogy nem, majd le is tiltott szó nélkül.


Miért ilyen szívtelen, és miért ad annyi és olyan szeretetet egy másik srácnak, amit nekem soha? Neki odaadta a lelkét, együtt élnek, mindent megtesz érte, nekem meg még a halálom sem érdekelné, és eldobott mint egy koszos zsepit.

Persze, nem is vagyok olyan trendi, magas mint a mostani párja.

Hogyan lehetne éreztetni a súlyát annak amit csinál?


2018. jún. 19. 22:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom azalatt az alig egy év alatt ki is csináltad őt rendesen. Valószínűleg nem véletlen, hogy elhagyott, ahogy az sem véletlen, hogy csak egy év után lett utánad újra párja...

A leírásod alapján tényleg érzékeny, kitartó nő lehet, ilyen mentálisan sérült ember mellett egy évet lehúzni nem kis teljesítmény lehetett.

Kissé szolgalelkű is lehet, túlzásba viszi a segítőkészséget és a megbocsátást. Még abba is belement volna, hogy beszélgessetek neten, hátha tud kicsit segíteni. Még szép, hogy személyesen nem akart veled találkozni, nem ment el a józan esze, a leírásod alapján sem vagy teljesen beszámítható sajnos...

Nagyon bele tudom élni magam a nő helyzetébe, kissé magamra is ismertem a leírásban.

Én is sok olyat megbocsátottam, amit a legtöbb embernek már nem vett volna be a gyomra. És én sem dobtam el soha senkit az első durva húzásánál, ahogy a leírásod alapján ő sem tette ezt. Nyelt, tűrt, míg be nem telt a pohár.

Örülj inkább, hogy végre boldog.

Neked pedig leginkább magaddal kellene foglalkoznod, nem vele...magadat szedd össze mert ez így elég siralmas helyzet.

2018. jún. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, menj orvoshoz. Ezt a legjobb szándékkal mondom. Zsarolod, manipulálod a másikat, de közben te vagy a szegény és ő a szemét.

Oka van annak, hogy a barátnőd annak idején elhagyott, valószínű akkor is pont ugyanígy viselkedtél vele. Ezt senki nem bírná hosszú távon. Hagyd békén a nőt és menj orvoshoz.

2018. jún. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Just do it :D
2018. jún. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Beteg vagy,fordulj sürge gyorsan szakemberhez ,mert v magadat v a környezetben teszel kárt,nem vagy normális,ezért hagyott el,mert messziről lejön h beteg vagy sulyosan..
2018. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
47%
Sehogy, engedd el, miután kipuffogtad magad. Nem éri meg. Sana ne! = Nem a te dolgod, ugyed!
2018. jún. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Undorító vagy. Képes vagy ezzel bárkit is zsarolni? Szánalmas!
2018. jún. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez de beteg😱😑
2018. jún. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
67%
Én is ezt csináltam volna a helyében.
2018. jún. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Itt az egyetlen probléma veled van.

A nő nem számító, hanem szerelmes és boldog.

Miért lenne hű hozzád, mikor semmi közötök egymáshoz. Jól tette, hogy így reagált, én is így tettem volna.

Hagyd békén, hadd élje az életét. Menj inkább orvoshoz, mert sürgős kezelésre van szükséged.

2018. jún. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez egy kamusztori, túl átlátszó.


Ennek ellenére léteznek emberek, akik így gondolkoznak és cselekszenek, csak mikor elmesélik, fel sem merül senkiben, hogy ők a hibásak, itt pedig túl egyértelmű.

2018. jún. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!