Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehetne móresre tanítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne móresre tanítani egy ilyen nőt? Miért ennyire számító? Én miért nem érdemeltem ki, hogy hű legyen hozzám?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, akit nagyon szerettem. Nagyon nehéz időszakom volt, amikor együtt voltunk, sokat veszekedtünk. Úgy állította be magát, hogy érzékeny, kitartó nő, aki komolyan veszi a kapcsolatát, és nagyon tud szeretni.

Ellenben engem elhagyott, eldobott, mint egy koszos zsepit.

Egy év sem telt el, és lett másik barátja, akivel 3 éve együtt van, velem pedig egy évig sem volt képes.

Pár hete érdeklődtem felőle, úgy tűnt, nyit felém, pontosan tudom, hogy megkaphattam volna akkor éppen, csak nem tettem nyilvánvalóvá a szándékom és nem adtam jelét, hogy tudom.

Ellenben a barátjáról is kérdezgettem, és számtalan dolgot megtesz neki, amit nekem soha, és hallani sem akart róla.

Próba elé állítottam az emberségét és szeretetét, azt mondtam, nagyon mélyponton vagyok (ez igaz is), meg is pendítettem, hogy senkim nincs, öngyilkosságon agyalok, és beszélgetnem kellene valakivel. Mondta, hogy oké, beszélgessünk. Erre elhívtam a régi közös helyünkre, de erre beírta, hogy ő úgy értette, hogy csak neten.

Könyörögtem, mondtam, hogy már tényleg az öngyilkosság szélén vagyok, de hajthatatlan volt. Végül megkérdeztem, hogy érezne-e valamit, ha ezek után holnap tényleg a halálhíremet kapná, erre azt felelte, hogy nem, majd le is tiltott szó nélkül.


Miért ilyen szívtelen, és miért ad annyi és olyan szeretetet egy másik srácnak, amit nekem soha? Neki odaadta a lelkét, együtt élnek, mindent megtesz érte, nekem meg még a halálom sem érdekelné, és eldobott mint egy koszos zsepit.

Persze, nem is vagyok olyan trendi, magas mint a mostani párja.

Hogyan lehetne éreztetni a súlyát annak amit csinál?


2018. jún. 19. 22:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

A lánnyal semmi probléma nincs, te vagy a beteg. Nem úgy állította be magát, hogy nagyon tud szeretni, és komyan veszi a kapcsolatát, hanem ez igaz is, hisz a mostani párjával 3 éve együtt van, és boldogok. Nálatok veled volt a baj, nem lehetett normális kapcsolatot kialakitani, amit ő felismert, és lelépett.

Azt nem tudom miből gondolod, hogy újra megkaphattad volna, hisz egyértelmű, hogy nem érdekled.

A próbatétellel kapcsolatban meg nem szívtelen, egyszerűen csak okos. Nagyon jól tudja, hogy aki öngyilkossággal fenyegetőzik, az csak manipulálni akar, ezért rövidre zárta a dolgot. Nagyon jól tette, hogy nem dőlt be neki.

Hagyd őt békén, így lassan 4 év után illene túljutnod rajta, és keress fel egy szakembert a problémáiddal.

2018. jún. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Atyavilág. Én nő vagyok, és volt egy pasi, akivel lényegében ugyanez volt, csak mi soha nem voltunk egy pár, de ő is ugyanígy hisztikézett, hogy lett párom és őt miért szeretem jobban, ugyanígy nekiállt öngyilkossággal fenyegetőzni, én meg ugyanígy letiltottam (miután ajánlottam neki egy jó pszichológust a környéken, akihez egy jóbarátom járt az öngyilkossági kísérlete után)

Ő is ilyen baromságokkal jött, hogy "nem elég trendi", meg "nem elég izmos", a valóságban semmi gond nem lett volna vele, ha nem egy creepy, passzív-agresszív, fenyegetőző-követelőző nyomi lett volna, csak azt meg nem látta be magáról. Ha utána még nekiállt volna "móresre tanítani", akkor bizaisten felpofoztam volna, pedig béketűrő ember vagyok, és soha nem bántottam senkit.


Nem érzed szánalmasnak magad? Van párja, hagyd békén.

Te meg keress fel egy orvost. Nem tudom, hogy az öngyilkossági gondolataid valósak-e, vagy csak a szád nagy, de ha valósak, akkor fordulj vele szakemberhez, illetve muszáj lesz megtanulnod elengedni, mert ez nem normális, hogy évekkel a szakítás után ilyen műsort vagy képes lerendezni.

2018. jún. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda alja ember vagy hallod. :D Az exed egy erkölcsös, gerinces nő, aki nem találkozik kettesben egy nyálát csorgató férfival. Már neten sem lett volna kötelessége veled beszélgetni, a barátja már ezen is joggal kiakadhatott volna, hogy mit lelkizik ő az exével, ugyanis ez illetlenség. Ő mégis belement, mert megszánt téged, de aztán kineszelte a hátsó szándékodat,hogy tönkre akarod tenni a kapcsolatát. Undorító vagy.


Most pedig megosztok veled néhány általános tényt a párkapcsolatokról. Két kapcsolat között az egy év nagyon is tisztességes, normális idő, egyáltalán nem hirtelen ugrott bele, mint ahogyan te azt gondolod. Azon sincs nagyon mit csodálkozni, hogy az ember a következő kapcsolatában máshogy viselkedik, mint az előzőben. Az egy másik ember, másik élethelyzet. Talán az az ember méltóbb nálad, talán az exed belátta, hogy nálad rosszul viselkedett és nem akarta még egyszer elkövetni azt a hibát és fejlődött, talán régen képtelen volt megadni valami lelki nyavalya miatt, de aztán megtanulta. Annyi oka lehet, nem akarom tovább fejtegetni. Te csodálkozva és felháborodva adod elő azt, ami mindenkivel megesik, mert ez az élet rendje. Teljesen hétköznapi dolog, hogy az ember fejlődik és változik.


Ha van benned egy szikra becsület, akkor hagyd békén az exedet és ne próbáld meg lelkileg belezsarolni a veled való találkozásba. Semmi felelőssége nincs irántad, amit ad az ajándék, köszönd meg szépen és ne követelőzz. Te már a múlt vagy, a barátja meg a jelene és a jövője. Nagyon önző és rosszindulatú vagy, hogy bármit is követelni merészelsz rajta és a bosszún forralod az eszedet. Kérj segítséget vagy pszichológustól vagy mit bánom én, egy paptól, menj el hittan táborba, mert ez a hozzáállás pokollá fogja tenni az életedet.

2018. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Én adtam volna tippeket az öngyilkosságra, aztán tiltalak a francba.


Szánalmas gyökér vagy, menjél a pszihiátriára, ha ennyire megviselt a dolog.

2018. jún. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Olyasmi mentalitása lehet a kérdezőnek, mint Erzsikének..."addig nem nyugszom meg, míg a lábaim előtt nem heversz, te cseléd"...
2018. jún. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ezek alapján számomra az is kisebb csoda, hogy majd' egy évig kihúzta melletted. Szerencsére időben kiismert.
2018. jún. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!