Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már valakinek hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek hasonló visszatérő álma?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy már több, mint két éve együtt vagyok a barátommal, nagyon jó a kapcsolatunk.

Előtte együtt voltam egy sráccal 2 évig. Haraggal váltunk el egymástól, csúnya dolgokat vágott a fejemhez, meg is csalt, és még tett rossz dolgokat.

Nemrégiben azt álmodtam, hogy az exemmel vagyok együtt, de nem szeretem, ezért szakítok vele és összejövök az igazi párommal.

Ma pedig azt álmodtam, hogy szintén együtt vagyok az exemmel, és hiába kedves velem, mégis látom benne a rosszat. A végére rájöttem, hogy álmodom és felébredtem.

Azért a szakítás már 3 éve volt. Ennyi idő alatt úgy érzem, megbékéltem. Remek párkapcsolatom van, amiből úgy érzem, házasság is lehet.

Régebben is álmodtam hasonlókat, de akkor normálisnak gondoltam, mert friss volt a kapcsolat.

Próbálom magamnak megmagyarázni, hogy ne legyen bűntudatom, hisz az álmaink magunktól jönnek, és egyik sem arról szólt, hogy szeretem.

Járt már valaki hasonló cipőben? Ez normális?



2018. jún. 22. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nem volt rendes lezárás a végén és az agyad így dolgozta fel, hogy tovább tudj lépni.
2018. jún. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden kudarc faj, van ami eletre szolo nyomot hagy. Orulj neki, hogy lett egy jo parod, es becsuld meg. Az agyad meg majd ahogy az elottem iro is irta, elobb-utobb feldolgozza. :)
2018. jún. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!