Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálta velem ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta velem ezt az ex pasim?

Figyelt kérdés

4 év együtt járás után, január elején szakítottunk.

Ő akarta jobban a szakítást, de én is éreztem jobb ez így, mert nem foglalkozott velem, nem szánt rám kb semmi időt, magyarul mintha csak teher lennék neki, nem is lettem volna a barátnője úgy viselkedett velem.

Nos a szakítás után depressziós lettem, folytons sírtam és nagyon hiányzott...ő nem keresett sose...eltűnt kb


Aztán nekem márciusban lett egy pasi, aki segített elfeledni ez exemet, jól éreztem magam. Aztán április elején az exem feltűnt, hogy hiányzok neki és találkozzunk.

Az a másik pasi kilépett az életemből, úgy voltam vele már jól vagyok, elengedtem ez exem...

Elkezdtünk találkozgatni, stb...

Teltek múltak a hetek, azt hittem hogy újra akarja kezdeni, mert nagyon kedves volt velem, és célozgatta is, mi lenne ha...

Az utóbbi időoben pedig ismént eltűnt, nem beszélünk, nem keres, nem akar velem talizni, leépített.

És megint itt vagyok a gödörben, hogy újra el tudjam engedni, mert felszakította bennem a régi sebeket és ez nagyon fáj :(


Miért csinálja ezt velem? :(

Nekem nagyon rossz, mert azt hittem sikerül tovább lépnem, de sajnos nem!!!!!

Mit tegyek? :(

23N



2018. jún. 25. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Kérdés. Ha túllépnél az exeden, azt miért az exedtől vártad volna?

31/f

2018. jún. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem tőle várom...

Mondom hogy volt egy másik pasi, ő sokat segített...igaz hogy ő is eltűnt, de nem is volt olyan fontos mint az exem...

2018. jún. 25. 18:31
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Exekkel kezdeni mindig nagyon-nagyon rizikós. Nyilván annak is oka van hogy ex és ezt kéne szem elé venni ha újra összeakadsz vele. A pasik kevésbé érzelmesek mint a nők, így lehet neki csak előjön a fejébe hogy pl veled jó volt a szex és most épp nincs más miért ne kezdjen bele veled újra egy kicsit kiélvezni a helyzetet, úgy se kell sok energiát ölnie bele. Nem szabad ilyenekbe belemenni. Előre kell tekinteni nem hátra mert abból csak sérülés van. 28/F
2018. jún. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt megszívtad. Javaslom "tényleg" lépjél túl az exeden. Mindkettőn. Ehhez érdemes lenen más barátok segítségét kérned. És ha megint keresne - ne reagálj.
2018. jún. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Dehogynem. A hapsi után feltűnt az exed és újra akartad kezdeni vele.

31/f

2018. jún. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Őszintén, én nem akartam vele újrakezdeni, csak annyira hiányzott, hogy jól esett vele újra talizni és beszélni...:(
2018. jún. 25. 18:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Most kinek hazudsz? Nekünk vagy saját magadnak? De igen, legbelül azt remélted, hogy még lesz belőle valami. Különben nem esett volna olyan jól találkozgatni vele, és nem éreznéd újra gödörben magad, hogy eltűnt.

Én amelyik exemen teljesen túl voltam, tök hidegen hagyott, hogy látom-e újra. Amikor meg felkavart, meg jaj de jó érzés volt, hogy újra dumálunk, igenis bennem volt a remény. Tagadhatod, de felesleges.

Tiltsd le mindenhonnan, hogy ne tudjon "előbukkanni" újra, ha meg személyes összefutási lehetőség is van, akkor is ignoráld. Egy szia, és ennyi. Nem kell exekkel belemenni ennél többe, tök hülyeség utána találkozgatni "barátilag", meg dumálgatni. Annyi értelme sincs, mint egy zsák sz.rnak.

Éld az életed, barátnőzz, sportolj valamit, zárd le teljesen az exeid történetét.

2018. jún. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Újra melegített káposzta... Az életbe ne adj esélyt a volt exeknek ha vége lett nem véletlenül lett! Többet érsz ennél mint egy olyanert fáradozni sírni aki nem is érdemli meg mert konkrétan szarik rád. Biztos kibékült a volt barátnőjével most megint hülyének nézhetett! Lehet melletted is volt már ez a lány vagy más! Mindegy az ok nem jelentettél semmit neki jól látszik mindkét példán.
2018. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!