Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tehető könnyűvé egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehető könnyűvé egy szakítás?

Figyelt kérdés

Próbáltam pótlékot keresni, hát nem ment. Egyedül érzem magam durván. Mit lehet tenni?


25/F


2018. jún. 26. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Elgyászolni a kapcsolatot. Adj időt magadnak, légy türelmes.Minden rendbe fog jönni.


A pótlék, új ember sosem megoldás.

2018. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én elértem, hogy megutáljam a másikat.
2018. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sehogyan, nem kell pótlék, maradj csak egyedül pár hónapig :)
2018. jún. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem az tette könnyűvé, hogy elhordott mindennek, hogy milyen szar vagyok. Utána meg kinevettem, hogy ki akar békülni. Úgy kiábrándultam, hogy simán tudtam utána randizni 2-3 héttel. És nem úgy, hogy pótlék. Komoly kapcsolat lett belőle.

Pedig mondják, hogy a csúnya szakítás nem jó. Nekem pont ez segített, hogy kimutatta, milyen valójában, pedig 2 évig együtt voltunk.

2018. jún. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sportolj és járd a világot. 25 évesen elmhetsz már külföldre akár dolgozni akár turistaként. Nincs annál jobb.

és hagyd ott a gusztustalan közeget, ami tönkre tesz mert bele fogsz őrülni.


én egy gusztustalan városban lakom. Ez mosonmagyaróvár. Itt már mindenki volt mindenkivel, a nők nagy része egy hulladék, vagy egy két filléres lotyó. Volt két barátnőm, aki félre lépett, én meg összecsomagoltam azt elmentem külföldre. Néha hazatérek és már csak röhögök ezen a sok sikertelen boldogtalan lecsúszott emberen, akik próbálják ellensúlyozni a nyomorukat némi pénzzel, kocsival, telefonnal, jó öltözködéssel stb.


a mai társadalomban az emberek lelke üres, felváltotta a pénz és a fogyasztás.


ne gondolkozz hanem menj!!


mert bele fogsz őrülni...

2018. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Totális ignorálás és.tiltás. halottnak kell tekintened őt. Csak így mehet végbe a gyász folyamata.


Ezalatt pedig mehet a figyelemelterelés. Akár pótlékkal, de ott a tanulás hobbi munka stbstb. Sport nagyon jó a felszabaduló boldogsághormonok miatt

2018. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!