Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek hagyjam békén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam békén végleg? Kétségbeesett sztori.

Figyelt kérdés

Szóval az exemmel 9 hónapja vagyunk külön, abból 7hónapig ő minden hónapban keresett én meg azért nem mert beletörődtem hogy vége és lezártam magamban. Aztán a 7 hónapban 8.ban megtudtam hogy van neki valami lány az életében, még el is fogadtam volna de nagyon azt láttam rajta hogy döntésképtelen én örömmel fogadtam a hirt ő meg mintha bánta volma elkezdett magyarázkodni meg le is tagadta a csajt kicsit. Erre a 8.hónapban én teljesen belézugtam ujból, emiatt hirtelen reményt láttam hogy ő is ugyanabban van mint én 9 hónapja és hogy ez nem normális hohy nem tudunk tovább lépni. Attól hogy én nem válaszoltam neki itthon depiztem mindiglestem hátha megtudok valami infot rola.Viszont nem jelentkeztem sosem, azt hittem el van boldog. Aztán a 9.hónapban most júniusban én erőteljesebben kifejeztem felé tehát eddig sosem álltam elé és mondtam el neki az érzéseim hogy én sem tudok tovább lépni, amitől elkezdett közeledni felém,viszont már a barátnője a lány, és megcsókolt sétált velem. Aztán még mondta is hogy lerendezi a dolgokat, kiment utána nyaralni, hazajött és azt mondta hogy ő ezt nem érzi. Aztán akkor le is feküdtünk egymással mert akartam hogy érezzen.. Erre mondta hogy neki lelkiismeretfurdolása van neki fontos ez a lány és engem nem szeret már. Akkor minek bukkant fel mimden hónapban? Mérges vavyok engem visszarántott ebbe az állapotba nyitottam felé hosszú idő után erre 2 találkozó után (mert eddig nem találkoztunk mint ebbe az utolsó két hónapban) eldöntött mindent. Rohadtul fáj, azóta én ebben az állapotban vagyok, most már nézegethetem az új nőjével és engem szerencsésen visszarántott ebbe az állapotba. Volt hogy könyörögtem neki hogy megváltoztam azt se tudja most milyen vagyok meg hogy működne-e, de menthetetlen, eddig leszartam mindig akkor keresett most egyszer nyitottam felé 8honap kussolás után (én kussoltam)most már nem kellek. Meg meg mondta a szemembe hogy nem szeret már meg hogy ne ellenkezzek ő már sosem lesz velem.

Tiszta hülyének érzem magam hogy így visszarántott az egészbe feleslegesen és most meg tiszta depressziós vagyok mert fellobant a szerelem iránta nekem, eddig 8 hónapig csak fájdogált most meg rohadtul szerelmes vagyok belé .. Ő meg semennyire sem oda van az új csajért most. Szóval szerintetek mitévő legyek? Most azt érzem nem tudok túllépni az egészen és rohadtul fáj az egész. Szerelmes lettem belé újra menthetetlenül ebbe a két hónap összevissza beszéléseibe egyszer ezt mondta egyszef azt mire odaálltam elé meg elmomdtam neki mimdent visszavonulót fujt.

Ez mi? Mit tehetnék? Most vissza akarom kapni mert nagyon szeretem beláttam 9 honapig is tudtam, de most fellángolt bennem az egész nagyon. Holott mással van már. Barátkozni is próbálok vele de mindig mondja hogy nem érzi ezt nem érzi. Meg alig válaszol most meg azt érzem mindig a nyakába csüngök vagy akarnék. Mi legyen a stratégiám? Maradjak mellette mint barát érezze hogy számíthat rám? Közben ilyen vonzás törvényével is próbálkozom :D most komolyan mi a faszt csináljak? Én meg full szerelmes lettem belé .. itt kerülgettük egymást, hónapokig, erre mire én is eljutottam arra a szintre hogy válaszoljak neki bármire, hopp hirtelen fontos lett a csaj.


23L



2018. júl. 2. 23:46
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
2.5 évig voltunk együtt, és 9 hónapja vagyunk külön. Ebben a 9 hónapban volt ez , de igen tudom hogy beszűkült a tudatállapotom, de mit tehetnék ? Bármit megtennék érte de nem enged semmit, sose akartam birtokolni őt, ugy voltam vele mikor külön mentünk hogyha szeret akkor visszatalál, mindig visszataláltunk egymáshoz. Most is 8 hónapig keresett, most pedig itt hagyott mikor igaz volt ez a szerelem, csak vak.
2018. júl. 3. 09:30
 12/21 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki egyébként hogy szeretném kijavítani a hibáimat de esêlyt sem adott rá, ez fáj a legjobban hogy nagyon megbántam a multbeli viselkedésem és nem engedi megmutatni hogy megváltoztam, nem csak most emiatt. Szeretem nagyon és kiakarom javítani a hibámat hog, buta voltam és egoból nem kerestem , mert féltem kimutatni az érzéseimet. Megbántam és hogy emiatt elveszítettem.
2018. júl. 3. 09:37
 13/21 anonim ***** válasza:

"buta voltam és egoból nem kerestem , mert féltem kimutatni az érzéseimet. "

Sejtettem, hogy erről van szó. Örülök, hogy nem kell felesleges köröket lefutni és elismered, ha ezt nem tennéd meg akkor sokkal nehezebb dolgod lenne. Szerintem ennek a történetnek az a tanulsága, hogy veszel egy mély levegőt és majd egy másik férfinál mutatod meg, hogy tényleg tanultál a hibákból. Sajnálom amúgy, tudom, hogy nagyon rossz neked. Rossz felismerni, hogy részben te csináltad ezt magadnak. Sírd ki magad, a többit az idő megoldja. Ha tényleg tanultál belőle és többet nem hagyod magad a büszkeséged által irányítani akkor rád fog találni a boldogság, ebben egészen biztos vagyok.

2018. júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Most próbálom mellette lenni kimutatni hogy milyen más vagyok, akkor is ha felesleges. Mondta nekem hogy emberileg fontos vagyok neki az érzései nincsenek, barátként tekint rám. Lehet tényleg évek kellenek ehhez így, de nekem ő az igazi tudom, csak nem engedtem hogy átjárjon az egész mindig is más volt vele minden félszavakból megértettük egymast.Elfogadom ha neki most így jó hagyom is mert szeretem tapasztaljon mást, de legalább tudja hogy én mellette vagyok még így is.
2018. júl. 3. 10:24
 15/21 anonim ***** válasza:

De kiszívem neked elment az eszed? Látom igen.....


De mindegy azt hiszem bárki bármit mondhat, makacs vagy, úgyhogy hajrá. Majd tanulsz a hibádból.

Ez valahol beteges.

Próbálj észhez térni.


Az a sok jó akkor volt....ez pedig most van. És nem lesz több akkor.

2018. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, ámulok a kitartásodon. Én nem bírnám ilyen odaadással várni, amíg a szerelmem jól kitapasztalja magát és jókat dug egy másik lánnyal. Szerintem butaságot csinálsz és ártasz magadnak, de azért sok szerencsét kívánok.
2018. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Hát de akkor mit tegyek? Romboljam le magamban az egészet? Mondjuk ő is ezt tette.. Intsek be neki? Elfogok menni szakemberhez mindenképp tudom hogy nem érdemel meg , meg van amikot mérhetetlen nagy düh van bennem.
2018. júl. 3. 10:41
 18/21 A kérdező kommentje:
Ja és lêgyszi ne flegmázzatok már nyilván azért tettem fel ezt a kérdést mert segítséget várok, nem tudom mibe kapaszkodjak. Ebbe próbálok hogy mást választott helyettem de ideig óráig megy utána meg visszaesek ebbe.
2018. júl. 3. 10:49
 19/21 anonim ***** válasza:

Igen talán a düh az jobb.

És igen úgy képletesen intsél be neki.

Ne csak neki legyen már jó, hanem idővel neked is.

Ne cseszd el miatta a napjaidat, heteidet, hónapjaidat feleslegesen.

Nagyon sok idődet el fogod így rá pazarolni. Feleslegesen.

2018. júl. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Amugy nem pazarlok semmit, élem az életem sportolok dolgozok tanulok, szóval nem könyörgök meg nem állt meg az élet, csak bánom mert nekem hiányérzetem van amiatt hogy "most" nem próbáltuk meg, ha egy hetet adott volna hogy legalább találkozzunk vagy sétaljunk lehet én is azt éreztem volna hogy már nem fontos vagy nincs meg az egész, nem tudom. De emiatt bennem hiányérzet van hogy most ő baszta el. Azt gondolom ilyen nincs hogy mindkét fél ennyire szenved, nem is az első kapcsolatom ez, de ennyire piszkosul én sose voltam ki pedig volt sok férfi az életemben , de egyikkel se éreztem magam teljesnek. Egyedül nála, és egy butaság miatt amit bemagyaráztam magamnak amiatt szakítottam. Holott hűségesek voltunj egymashoz, minden jó volt csak veszekedések voltak. Nagyon szenvedélyes kapcsolat volt a miénk de mindig egymást akartuk visszakapni. Lehet ez a kapcsolat olyan volt ami még 50év mulva is eszébe jut az embernek mrrt az igazi szerelem volt, nem bemagyarázom ezt magamnak, hanem érzem. Nagyon hasonlítunk külsőre és belsőre is, sokan azt hitték testvérek vagyunk. Mindenben ugyanúgy gondolkodtunk lehet emiatt is szakítottunk mert mind a ketten nagyon féltékenyek voltunk egymásra. Amugy azt gondolom ő is féltékeny még most is, mikor mondok neki dolgokat hogy mi csinálok akár hogy voltam bulizni akkor kérdezget róla. Szóval ő szerintem 100%osan nembiztos magában csak vakon belevágott ebbe hogy eltávolodjon vagy teljesen elfelejtsen.
2018. júl. 3. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!