Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek hagyjam békén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam békén végleg? Kétségbeesett sztori.

Figyelt kérdés

Szóval az exemmel 9 hónapja vagyunk külön, abból 7hónapig ő minden hónapban keresett én meg azért nem mert beletörődtem hogy vége és lezártam magamban. Aztán a 7 hónapban 8.ban megtudtam hogy van neki valami lány az életében, még el is fogadtam volna de nagyon azt láttam rajta hogy döntésképtelen én örömmel fogadtam a hirt ő meg mintha bánta volma elkezdett magyarázkodni meg le is tagadta a csajt kicsit. Erre a 8.hónapban én teljesen belézugtam ujból, emiatt hirtelen reményt láttam hogy ő is ugyanabban van mint én 9 hónapja és hogy ez nem normális hohy nem tudunk tovább lépni. Attól hogy én nem válaszoltam neki itthon depiztem mindiglestem hátha megtudok valami infot rola.Viszont nem jelentkeztem sosem, azt hittem el van boldog. Aztán a 9.hónapban most júniusban én erőteljesebben kifejeztem felé tehát eddig sosem álltam elé és mondtam el neki az érzéseim hogy én sem tudok tovább lépni, amitől elkezdett közeledni felém,viszont már a barátnője a lány, és megcsókolt sétált velem. Aztán még mondta is hogy lerendezi a dolgokat, kiment utána nyaralni, hazajött és azt mondta hogy ő ezt nem érzi. Aztán akkor le is feküdtünk egymással mert akartam hogy érezzen.. Erre mondta hogy neki lelkiismeretfurdolása van neki fontos ez a lány és engem nem szeret már. Akkor minek bukkant fel mimden hónapban? Mérges vavyok engem visszarántott ebbe az állapotba nyitottam felé hosszú idő után erre 2 találkozó után (mert eddig nem találkoztunk mint ebbe az utolsó két hónapban) eldöntött mindent. Rohadtul fáj, azóta én ebben az állapotban vagyok, most már nézegethetem az új nőjével és engem szerencsésen visszarántott ebbe az állapotba. Volt hogy könyörögtem neki hogy megváltoztam azt se tudja most milyen vagyok meg hogy működne-e, de menthetetlen, eddig leszartam mindig akkor keresett most egyszer nyitottam felé 8honap kussolás után (én kussoltam)most már nem kellek. Meg meg mondta a szemembe hogy nem szeret már meg hogy ne ellenkezzek ő már sosem lesz velem.

Tiszta hülyének érzem magam hogy így visszarántott az egészbe feleslegesen és most meg tiszta depressziós vagyok mert fellobant a szerelem iránta nekem, eddig 8 hónapig csak fájdogált most meg rohadtul szerelmes vagyok belé .. Ő meg semennyire sem oda van az új csajért most. Szóval szerintetek mitévő legyek? Most azt érzem nem tudok túllépni az egészen és rohadtul fáj az egész. Szerelmes lettem belé újra menthetetlenül ebbe a két hónap összevissza beszéléseibe egyszer ezt mondta egyszef azt mire odaálltam elé meg elmomdtam neki mimdent visszavonulót fujt.

Ez mi? Mit tehetnék? Most vissza akarom kapni mert nagyon szeretem beláttam 9 honapig is tudtam, de most fellángolt bennem az egész nagyon. Holott mással van már. Barátkozni is próbálok vele de mindig mondja hogy nem érzi ezt nem érzi. Meg alig válaszol most meg azt érzem mindig a nyakába csüngök vagy akarnék. Mi legyen a stratégiám? Maradjak mellette mint barát érezze hogy számíthat rám? Közben ilyen vonzás törvényével is próbálkozom :D most komolyan mi a faszt csináljak? Én meg full szerelmes lettem belé .. itt kerülgettük egymást, hónapokig, erre mire én is eljutottam arra a szintre hogy válaszoljak neki bármire, hopp hirtelen fontos lett a csaj.


23L



2018. júl. 2. 23:46
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Persze, ez sokáig eszedbe fog jutni.

Sokan megélik ezt, hogy megtalálják az igazi nagy szerelmet akivel tényleg minden fantasztikus és hihetetlen és önmaguk lehetnek 10000%-osan a másikkal, és valóban jól érzik magukat mindenben kiegészítik egymást....igen az ilyen megmarad az emberekbe akik átéltek ilyet.


Csak továbblépnek , mind továbblépünk, és egyre kevesebbszer egyre ritkábban és ritkábban fog eszébe jutni az embernek.


Neked is.

2018. júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!