Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőm szakítani akar mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakítani akar mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Párommal majdnem 6 éve vagyunk együtt nagyon szeretem. Volt már előtte pár kapcsolatom de úgy érzem ő az igazi. Együtt élünk el akartam jegyezni és jött pár vita amiből ő arra jutott, hogy besokallt és szakítsunk. Ami nagyon zavar, hogy nem akarta megbeszélni akkor hanem gyűjtötte magában a rosszat és “ túl lépett” és engem itt hagyott a szószban mert én sehol sem tartok és nem is akarnék. Minden nap a haverokkal van éjszakáig és nem érdekli, hogy én itthon vagyok vagy hol vagyok ha megkérem, hogy csináljunk valamit együtt azt mondja, hogy velem nem akar mert nem érzi jól magát ezért megy a barátokhoz. Kérdeztem, hogy akkor miért nem csinálunk együtt programot a barátaiddal ? Azt a válasz kaptam, hogy ők az én barátaim és csináljak én is programot mert ő szórakozni megy és ha ott vagyok nem tud. Nagyon szeretem és aztmondja, hogy szakítani akar és költözzek el a hétvégén. Kértem tőle egy esélyt, hogy 6 év után csak megérdemel ennyit a kapcsolatunk de aztmondta nem. Eldobja a kapcsolatot a haveros estékért. Szeretne új embereket megismerni és társaságban lenni. Mit tegyek ? Bármit kérek semmibe veszi, próbálok a kedvében járni az sem érdekli, nekem semmiben sem segít és nem jön velem sehova de ha a barát hívja ugyan oda azonnal öltözik és megy. Mondtam neki, hogy most így jól érzed magad és mi lesz ha nem leszek itt esténként ? Ha nincs kihez hazajönni. Aztmondta megoldja és ha hiányozni fogok véletlen amit nem hisz akkor sem fog keresni mert elég volt. Hogy történhet ez egyik napról a másikra. Semmi sem történt, másik fiú nem lehet a dologban. Nagyon szeretem és egyszer csak ilyen lett. Régen is nagyon társasági ember volt aztán megismert és kiszakadt nagyjából onnan és most újra szeretnè élni a 15-16 éves korabeli estéket és ezért neki megérne szakítani. Elengedni nem szeretném mert szeretem. Ha időt hagyok félek, hogy megismer valakit aztán butaságot csinál és utána rájönne, hogy szeret és vissza jönne de utána már nem kéne. Mi legyen, hogy ezt megelőzve valami történjen ? Tudom, hogy utána jönne és pontosan olyan lenne amilyet szeretnék most, hogy legyen de nem az után, hogy lefeküdt valakivel mert nem tudnék vele utána lenni és nagyon összezavarna és rosszul esne mert nehéz lenne nemet mondani és szerintem nem is tudnék de bele halnék abba is ha tudnám hogy mással volt. Párom 22 én 25.
2018. júl. 5. 23:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
De tök mindegy te mit akarsz, ha ő nem akarja. Még csak nem is butaság, hanem kő keményen lepattintott. És nem, nem fogod visszahódítani, mindegy hány év telt el. Szerintem az se kizárt, hogy már rég más dugja, csak annyira elvakult vagy, hogy nem akarod látni a valóságot. Ez a vonat elment, ez van. Mindenkivel történnek ilyenek sajnos...
2018. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Ó, velem is ez volt, 7 éve voltunk együtt, mikor egyik napról a másikra, neki ennyi volt, hagyjam békén.


Összecuccolt, letiltott mindenhonnan és lelépett.


Nagyon-nagyon szar volt, főleg, mivel pontosan NULLA magyarázatot kaptam, Ő egyedül! eldöntötte, hogy mivan, aztán csá.


Három évig kamilláztam utána, majd jött pár jobb-rosszabb kapcsolat.


Most 30+ vagyok, 2 éve együtt a párommal, akivel le szeretném élni az életemet. Bár kicsit zárkózott, de 100% őszinte és a problémáinkat KÖZÖSEN oldjuk meg.

2018. júl. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

De figyelj, már 22 éves, 16 évesen jöttetek össze.


Mit vársz egy KöLYÖKSZERELEMTŐL? Tinik voltatok, szép volt jó volt, most meg már felnőttek, felnőtt problémákkal.


Ezt pedig nem bírta a kapcsolat, ennyi.

2018. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Tehát ő dolgozik, mellette főzzön két személyre, mossa a ruháitokat, vasaljon, stb.


Szerintem szimplán elege lett, hogy házicselédnek nézed Azért a heti 2x gyors összeporszívózást ne hasonlítsad már össze egy főzéssel, ami naponta minimum fél-egy óra.

2018. júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Kérdező nyugodtan menj el, ez le van zárva. És hát irod, hogy Te fizetsz mindent. Akkor ezek után ki fogja fizetni a rezsijét stb? Hagyd magára, előbb utóbb szembesül azzal, hogy el kell menni dolgozni, ami kitölti a napjait, emiatt reggel kelni kell, amiatt meg nem lehet hosszútávon éjjelezni, ha ki kell majd egyedül mindent fizetnie nem sok marad szórakozásra stb. Nem kell az ilyet erőltetni mert az úgy sem használ, emelt fővel távozz, ennyi. Hamar rájön, hogy az élet nem csak szórakozásból áll. Bár ha besokallt akkor az sem hozza vissza de nem is kell. De legalább nem Te fizetsz mindent kettőtöknek amíg ő éli az életét. Ráadásul ha rinyálsz neki akkor még az utolsó tiszteletét is elveszted ha még esetleg maradt benne. Férfiként viselkedj az jobban hat a nőkre mint a rinyálás..
2018. júl. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Hát kamasz szerelmek nemigen tartanak a sírig.

Neki ennyi volt, 16 éves korától, ettől még ne beszélj róla úgy, mintha megzakkant volna.

Az, hogy te nagyon ragaszkodsz hozzá, nem sokat jelent, egy párkapcsolathoz kettő kell.

2018. júl. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!