Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőm szakítani akar mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakítani akar mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Párommal majdnem 6 éve vagyunk együtt nagyon szeretem. Volt már előtte pár kapcsolatom de úgy érzem ő az igazi. Együtt élünk el akartam jegyezni és jött pár vita amiből ő arra jutott, hogy besokallt és szakítsunk. Ami nagyon zavar, hogy nem akarta megbeszélni akkor hanem gyűjtötte magában a rosszat és “ túl lépett” és engem itt hagyott a szószban mert én sehol sem tartok és nem is akarnék. Minden nap a haverokkal van éjszakáig és nem érdekli, hogy én itthon vagyok vagy hol vagyok ha megkérem, hogy csináljunk valamit együtt azt mondja, hogy velem nem akar mert nem érzi jól magát ezért megy a barátokhoz. Kérdeztem, hogy akkor miért nem csinálunk együtt programot a barátaiddal ? Azt a válasz kaptam, hogy ők az én barátaim és csináljak én is programot mert ő szórakozni megy és ha ott vagyok nem tud. Nagyon szeretem és aztmondja, hogy szakítani akar és költözzek el a hétvégén. Kértem tőle egy esélyt, hogy 6 év után csak megérdemel ennyit a kapcsolatunk de aztmondta nem. Eldobja a kapcsolatot a haveros estékért. Szeretne új embereket megismerni és társaságban lenni. Mit tegyek ? Bármit kérek semmibe veszi, próbálok a kedvében járni az sem érdekli, nekem semmiben sem segít és nem jön velem sehova de ha a barát hívja ugyan oda azonnal öltözik és megy. Mondtam neki, hogy most így jól érzed magad és mi lesz ha nem leszek itt esténként ? Ha nincs kihez hazajönni. Aztmondta megoldja és ha hiányozni fogok véletlen amit nem hisz akkor sem fog keresni mert elég volt. Hogy történhet ez egyik napról a másikra. Semmi sem történt, másik fiú nem lehet a dologban. Nagyon szeretem és egyszer csak ilyen lett. Régen is nagyon társasági ember volt aztán megismert és kiszakadt nagyjából onnan és most újra szeretnè élni a 15-16 éves korabeli estéket és ezért neki megérne szakítani. Elengedni nem szeretném mert szeretem. Ha időt hagyok félek, hogy megismer valakit aztán butaságot csinál és utána rájönne, hogy szeret és vissza jönne de utána már nem kéne. Mi legyen, hogy ezt megelőzve valami történjen ? Tudom, hogy utána jönne és pontosan olyan lenne amilyet szeretnék most, hogy legyen de nem az után, hogy lefeküdt valakivel mert nem tudnék vele utána lenni és nagyon összezavarna és rosszul esne mert nehéz lenne nemet mondani és szerintem nem is tudnék de bele halnék abba is ha tudnám hogy mással volt. Párom 22 én 25.
2018. júl. 5. 23:50
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Külön költöztünk ketten de ő ott maradna én meg hazamennék. Gyerek téma nem lehetett sok mert ő hozta fel néha és az eljegyzést is ő kérdezte mostanában. Előtte már volt egyszer egy ilyen “kattanása” hogy ki megy és azt csinál amit akar de akkor egy haverral találkozott kb 3-4szer és kész. Nem volt, hogy minden nap hetekig ki járkált és nem mondta, hogy szakitsunk csak neki kell ez is. Előtte a veszekedések az az volt, hogy van egy vállakozásunk amit ő csinál és nagyon sok Idejét elveszi ezért a házimunkát hanyagolta pedig nagyon sokat segítek itthon de a végére már azt a 2-3 dolgot is amit neki kellett volna azt sem csinálta meg és ebből volt a veszekedés ami idáig fajult, hogy ki megy átbeszéli havarral majd jól érezte magát és azóta megy mert ott jó és én nem kellék hozzá. De most nem úgy tűnik, hogy megunja és pedig nagyon szeretem és nem akarom ezt, mármint ki mehet de azért ne szakitsunk mert most így gondolja...
2018. júl. 6. 09:07
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos ez az egész azt erősíti h a lányok csak szórakozni akarnak...amint valami komolyabbról van szó rögtön elhúznak. Ez régebben egyáltalán nem volt jellemző. Mi történt a nőkkel? Szinte ösztönlények lettek. Ha nem látják a rózsaszín ködöt akkor már ki is dobnak, jöhet a következő. Teljesen embertelenek, szívtelenek. Azt kell mondjam h mi férfiak lettünk a komolyabbak. (Nyilván nem a tizenévesekre gondolok.) F/28
2018. júl. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Sajnos így van. Kívülről tényleg rosszul hangzik ez de komolyan egyik napról a másikra. Elmentem vásárolni mondta, hogy most nem jön és mire haza értem aztmondta beszélnünk kell.
2018. júl. 6. 10:19
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Szóval viszi a hátán a közös vállalkozást, és még a házimunkát is számon kéred rajta. És csodálkozol, hogy besokallt. 6 év alatt nem sikerült eljegyezned, és most meg sírsz, hogy elege lett. Te magad írtad, hogy korábban is volt már ebből probléma. Tehát nagyon nem egyik napról a másikra romlott ez el. Ez a döntés nagyon nagyon régóta érhetett benne, csak Te annyira nem figyeltél a barátnődre, hogy nem vetted észre, mekkora a baj. Azt sem vetted komolyan, amikor majdnem szakítottatok. A barátnőd is hibás, mert ő meg nem egyértelműen kommunikált.
2018. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Nem nagyon félre olvastad vagy nagyon rosszul fogalmaztam meg . Van egy itthoni biznisz amiben ő visszair az embereknek meg ilyenek de délután munka után én megyek találkozókra. Ő egyezteti a dolgokat és azért nem 0-24ben de mivel én 5kor megyek el és jövök 3fele és utána megyek csinálni a többi dolgot és utána segítek takarítók stb de ő kaját nem tudott csinálni mert nem ért rá ez kicsit sok egy hónap után. Én pont az vagyok aki folyamatosan a kedvében akart járni és segítek ahol tudok, elviszem étterembe meglépéstől. Ha látok valamit egy benzin kúton vagy bárhol egyből megveszem neki, hogy örüljön . Nem számonkértem csak amikor 3. 4. Hete nincs kaja mert nem erek rá az kicsit szerintem sok mert én 5kor megyek és mégis megcsinálom este amit kell de aztmondja, hogy neki ha vsn ideje akkor leül.
2018. júl. 6. 12:25
 16/26 anonim ***** válasza:
Édes istenem, ezen összekapni! Nem is baj, hogy még nem házasodtok meg vállaltok gyereket ilyen katasztrofális problémamegoldó képességgel. Van egy zseniális találmány, amit pontosan ilyesmi helyzetekre találtak ki: ÉTELFUTÁR. Ez nem jutott eszetekbe egy kerek hónap alatt? De én ásnék még mélyebbre. A házimunka már csak a hab volt a tortán. Miket mondott neked, amikor veszekedtetek? Milyen sérelmei voltak?
2018. júl. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Értelek. De étel futár ? Én fizetek itthon mindent és annyit szerettem volna hogy kaja legyen ha már mindent megkap. Ez akkora kérés? Étel futár...rendeltünk elhiheted elég sokszor de minden nap rendelni kettőnknek napi 4-5 ezer Ft és ezt nem bírom állni folyamatosan hónapokon keresztül ...persze heti 2-3 rendelés oké de nem minden nap. Ezen kaptunk össze bármilyen hihetetlen és ebből arra jutott hogy besokallt aztán egyre jobban kezdte nem érdekelni a többi dolog pl a mosás. Én segítek itthon porszivózni, fel mosni, elmosogatok. Cserébe kertem a kaját meg a mosást. Szerintem ez egy 22 éves lánytól ha 6 éve együtt vagyunk és élünk nem olyan nagy kérés ha én dolgozom ő meg itthon van egész nap.
2018. júl. 6. 13:15
 18/26 anonim ***** válasza:

Te nem nagyon tudsz koncentrálni a lényegre az látszik...


Segítek: ő ezt már jó régóta így érzi, maximum nem tűnt fel neked. Tök mindegy mit mondott, ez nem 2 napja történt, hanem már valószínűleg hónapokkal ezelőtt. Vagy évek... Minden más (nem foglalkozik veled, nem végzi a házi munka rá eső részét stb) már csak ennek a következménye. Ő lezárta, és semmit nem tudsz tenni, mert nem akarja. Tök mindegy, mit akarsz, itt már csak méltósággal távozhatsz, vagy pitsoghatsz neki még pár napig, aztán az apja fog kidobni az ablakon... Én inkább szedném a cuccom és hátra se néznék. Tudom, hogy fáj, de más opciód úgy sincsen, ha elfogadod, ha nem.

2018. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Próbálnék valamit hogy vissza hódítsam de már tényleg nem tudok mivel próbálkozni azért írtam ide :/ engednem kéne tudom, hogy kemény fiú és továbbállni de szeretem és ha most tényleg ilyen butus állapotban van és összeszed valakit és utána visszajön ? Azt nem tudnám elviselni ha valaki hozza nyúlna.
2018. júl. 6. 14:48
 20/26 A kérdező kommentje:
Azt nem akarom elhinni hogy ha tegyük fel le is zárta hogy nem tudom újra felmelegíteni azt ami 6 éve megy...ha szeretett akkor nem igaz, hogy nem tudom visszahódítani.
2018. júl. 6. 14:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!