Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az első szerelem tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aetilla kérdése:

Az első szerelem tényleg örökké megmarad?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok most és már két éve lassan hogy szingli vagyok.


Két éve volt egy állandó barátnőm akit 19 évesen ismertem meg kissebb nagyobb megszakítással együtt voltunk. Kétszer voltam már nővel a két év alatt utána de sosem éreztem irántuk azt amit iránta.

Érezhet ő is így annak ellenére hogy egy éve van barátja? (ezért is maradtam szingli)

El fog ez múlni valaha hogy így érzek?

Az első szerelem mennyire marad meg az emberekben?Túlértékelt lenne az első szerelem?

Köszönöm ha megosztjátok tapasztalataitok velem kissé kétségbe vagyok esve hogy ennyi ideje nem múlik alább a dolog.


24/f



2018. júl. 10. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem túl értékelt. Nem jelent semmit. Főleg gyerek fejjel még kevésbé. Nem hiszem, hogy ezek az emberek valaha gondolnának ránk újra.
2018. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon túlértékelt!
2018. júl. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 15 évesen volt az első kapcsolatom. Nem volt túl komoly dolog kb 2 hónapig tartott, és a szakítás után egy hónappal jöttem össze a jelenlegi pasimmal akivel 5 éve vagyok együtt, mégis szinte napi szinten gondolok az exemre és talán egy picit hiányzik is ( de talán utóbbi annak tudható be, hogy vele nem volt szex és tudat alatt érdekel milyen lett volna vele) szóval igen, bennem nyomot hagyott. ( az már más kérdés, hogy inkább negatív, mint pozitív értelemben) 21/L
2018. júl. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy marad! Majd fogsz még találkozni olyannal, aki iránt ugyanazt érzed, sőt akár többet is.

Nem felejtettem el az első szerelmem, nem bánom, nem szégyenlem, de nem érzek iránta semmit. A nosztalgikus emlékek nem róla szólnak, hanem arról, amit akkor éreztem. Iránta nem érzek semmit, pont olyan már, mint bármelyik idegen az utcán. Eltelt azóta több, mint tíz év, rengeteget változtunk, tényleg idegenek lennénk egymásnak, már nem tudunk a másikról semmit.

2018. júl. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még csak az kéne :D


Az exem és a mostani párom ég és föld, az exem iránt nem érzek szánalmon kívül semmit :)

2018. júl. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!