Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A Barátnőm 9 Hónap után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátnőm 9 Hónap után szakitott velem, és nagyon elküldött, Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehát a barátnőm 9 hónap után szakitott velem,(ezenkivül még 2X-szakitottunk de ujra öszejöttünk,mert szerettük egymást)

Távolikapcsolatban vagyunk,Ő németországba lakik/tanul,de 2 év után hazajön(végleg),és itt folytatja a középiskolát.

Tök jól megvoltunk Távkapcsolatba,napi 2-4 orát beszélgettünk,és mindig beszéltünk,minden nap.

és ha volt valami bajunk,bármi ami nemtetszik azt elmondtuk a másiknak.

még a közös jövönket is tervezgettük.

de egy hete szakitott velem,mert már kiszeretett belőlem,(aztmonda),de 2 hete aztmondta hogy örökké velem akar lenni.

de annyira elküldött,és szakitott,letiltott mindenhonnan kb(pedig ő olyan lány hogy mindenkivel jóba van és joba akar lenni,magyarán nagyon jószivű)

én nemilyen lánynak ismertem meg.

Kérdezgettem barátokat/barátnőit hogy miéert csinálta ezt.

azt mondták:Hogy vagy másik pali van az ügyben,vagy a távolság miatt van ez,vagy nemtudja hogy mit érezzen.

az egyik haverom beszélget vele és aztmondja hogy szerinte megutált.


szerintetek miért csinálhatja ezt?

és ez miéert van?

irjátok le a véleményeteket,és hogy gondoltok erröl.

válaszotokat elöre köszönöm.

és ha valamit nemértetek akkor irjatok és részletesebben leirom.


2018. júl. 16. 16:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
21%

#6

Nem sokan.

Csupán sokat szemlélődöm, objektíven nézem más kapcsolatait amikor mesélnek róla és nem a tündermesék szerint élem az életem. Nem egy Disney élőszereplős filmként tekintek a valóságra ahogy itt elég sokan.

A legtöbb csaj ilyen (sőt, gyakorlatilag mindegyik). Akkor szakít egyik napról a másikra, ha van egy új pasi aki már biztos mert a jelenlegi pocsék kapcsolatuktól csak egy valamitől rettegnek jobban, a szingliségtől és, hogy nem kellenek senkinek.


Ez igaz azon csajokra akik most éppen gipszelt lábbal fekszenek otthon az érzéketlen pasijukkal vagy amelyik barátja éppen elhordja mindennek a legkisebb hibáért is és még sorolhatnám.

Ezen csajok csak akkor fognak dobbantani, ha jön egy új, megértőbb férfi aki komolyan gondolja velük. Addig nem, addig "szeretik"...

2018. júl. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

És ha magyarral jött össze?:D

szerintetek megverjem a palit akkor?:D

2018. júl. 16. 17:23
 13/20 anonim ***** válasza:
57%

Gyerekes férfiatlan lenne.

Mit érnél el vele?

Ne legyél needy,emelt fővel állj tovább,fogadd el a pali magasabb szinten van mint te kész.

Épitsd magad fel ahogy kell,karrier,élet,edzés,csajozz.

2018. júl. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
köszi skacok
2018. júl. 16. 17:36
 15/20 A kérdező kommentje:
JA,Aztmondta amikor itthon volt velem,és visszament akkor nemérzi már azt hogy szeret engem
2018. júl. 16. 17:37
 16/20 A kérdező kommentje:
amióta visszament
2018. júl. 16. 17:37
 17/20 anonim ***** válasza:

Ne akard már megmagyarázni, hogy kinn tanul, de nem tud németül - meg angolul se!


Ilyen kamuzós, irigy pasassal én is szakítanék, mint amilyen te vagy!

2018. júl. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Mondom ezt még elfelejtettem mondani(lehet elfelejtettem kiirni),köszönöm kedves velemenyed.
2018. júl. 18. 00:19
 19/20 anonim válasza:

Szia!

Azóta történt valami?

hasonló cipőben járok,csak jelen helyzetben a pasi dobott...mert nem szeret már úgy,meg kimegy külföldre...ééés ugyanez Nálam is,hogy jól megvoltunk,voltak persze összezörrenések,majd beközölte az utolsó "vitánk" után hogy már nem szeret úgy,eltelt már pár hónap azóta,padlón vagyok,egyre ritkábban beszélünk és felemészt ez az egész....

2018. aug. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Szia!Letiltott,mindenhonnan és nem beszélünk,nagyábol túlvagyok rajta,már nem érdekel hogy mivan vele,de igy mind a 2 önknek jobb hogy nemtartjuk a kapcsolatot.Ha van valami kérdésed akkor nyugodtan kérdezz.
2018. aug. 6. 00:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!