Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van az, hogy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szakítás után felejtés helyett minél több olyan dolgot próbálok "begyűjteni", ami az exemre emlékeztet?

Figyelt kérdés
Néhány napja szakítottam szakítottam a barátommal (én kezdeményeztem), szerettem/szeretem, de nem ment nekünk... Azóta nem azon vagyok, hogy elfelejtsem, nem érzek arra vágyat, hogy felkeressem, de olyan tárgyakat szerzek be, amik rám emlékeztetnek, erre pedig mindig utólag jövök rá... Pl. olyan telefont rendeltem, mint neki van, pedig előtte nem tetszett a típus, az ő kedvenc filmjeit nézem, olyan szokásait vettem fel, amint míg együtt voltunk nem és olyan kiskutyán gondolkozom, mint ami neki is van... Miért van ez? Tovább fogok tudni lépni ettől függetlenül? N25
2017. dec. 10. 19:15
 1/6 A legrosszabb ***** válasza:
Na királyság, már csak egy poronty kéne tőle, akit én nevelgethetnék... (y) Még valami?
2017. dec. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Furcsán vagy bekötve, az egyszer biztos. Idővel túl leszel rajta és adhatod el a telefont, mert utána utálni fogod.



NE SZEREZZ KUTYÁT. Légyszíves ne! NE NE NE! Így is annyi kutya van a menhelyeken, hogy borzalom. 4x több, mint amennyit el tudnának látni. Ilyen felelőtlen állapotodban ne akarj kutyát, mert 99%, hogy később megunod és csak a terhedre lesz.

2017. dec. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem fogok venni kutyát, csak sokat gondolok rá...
2017. dec. 10. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet. Az a baj,hogy hiába nem működött, akkor is szereted. Én is mindenhol azt látom, amit ő szeretett, az ő kocsiját. Stb.

Kb minden rá emlékeztet.

Tudom közhely, de az idő segít. Vagyis remélem.

Bocsi, sokat nem tudtam segíteni.

2017. dec. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kitartás!:( :)
2017. dec. 10. 19:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez így működik régóta, van egy emlékek dobozom, most már egy fél polcom is, de csinálok majd egy egészet is. Nemcsak az exeimtől, de meghalt nagyszülőtől is. A veszteségérzés miatt van. Ezt mindenki igyekszik elkerülni. Ki így, ki úgy. A legtöbben megutálják az exet. Ha van ok, azért. Ha nincs rá, keresnek. Szakításkor addig provokálják a másikat, amíg az vissza nem mond valami durvát. Ha nem mond semmi durvát, akkor belemagyarázzák. Akkor el lehet vonulni büszkén, hogy még jó hogy kirúgtam ezt a szemetet. Volt egy olyan csaj, aki csak akkor nyugodott meg mikor végül azt hitte, hogy megütöttem. De ez mind csak önbecsapás. Én meg megtartom az emlékeket és próbálom nem megszakítani a kapcsolatot, hanem együtt élni vele más formában. Ettől még tovább tudok lépni. Bár nehezebb, de nekem ez jobban bejön.


Mivel te szakítottál, te vagy a könnyebb helyzetben, ezért nem kell az agyadnak nagyon trükköznie mindenféle álutálkozással.

2017. dec. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!