Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a pasi egy iszonyatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi egy iszonyatosan nagy bunkó, viszont a szex állati jó vele akkor megéri együtt maradni?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és egy éve vagyunk együtt, kezdetben is bunkó volt de telidumálta a fejem hogy vele milyen csodálatos lesz minden és persze elhittem, alapvetően nem is hazudott, mert tényleg sokat jövünk megyünk és hát isteni vele a szex. De valami borzasztó bunkó stílusa van, nem arról van szó, hogy azt akarná érzékeltetni, hogy ő eltartana vagy ilyesmi, mert nem is így van, csak egyszerűen a megnyilvánulásai és a túlzott lazasága néha kiakasztó, szeretjük egymást, de néha rosszul esik hogy milyen lekezelő választ tud adni, olyan nagyon nyers, az a "és akkor mivan?" stílus.

Ő 28 éves egyébként. Családot is szeretne és vannak tervei határozott, csak hát a modora..



2018. júl. 29. 19:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
van már pulya?
2022. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nekem volt már jó pár egyalkalmasom és szexkapcsolatom. Bunkó, proli pasi még ezekre a pozíciókra se pályázhatott soha. Egyszerűen taszítanak. A suttyóság és az alpáriság nem vonzó, és az ilyen egyszerű, ostoba létforma az az ágyban se lehet valami nagy durranás (bár nem tudom, mivel nem próbáltam, de ez az előítéletem van az ilyenek felé, így kipróbálni sem akarom őket). Kizárt hogy egy bunkó örömet tudna okozni, legalábbis nekem.
2022. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!