Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Se veled se nélküled kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled se nélküled kapcsolatot hogyan zártátok le?

Figyelt kérdés

Akit erdekel annak privatba elmesélem!


De engem az érdekel kinek hogyan sikerült lezárni egy ilyen kapcsolatot?

Miért telt be végleg a pohár?

Hogyan vészeltétek át ezt az időszakot?

Minden érdekel!


Ha vége lesz látom előre hogy nem fogok tudni enni(tudom mert egyszer már szakítottunk félig meddig).

Állandóan hasmenesem lesz, szinten tapasztalat.

Kialvatlanság, sok fejfájás a sok sírás miatt.

Szó szerint túl kell élnem.

Ezekre mit javasoltok?

Fel kell készülni előre.

Minden érdekel.


2018. júl. 31. 20:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

2 év és rendszeres balhék, üvöltözések, lelki terror, szakítással fenyegetőzés, szüleimhez menekülések után - azt követően, h előtte szakítottunk 2 hétre de visszakönyörgött, hogy megváltozik - , betelt a pohár, nem bírtuk már lelkileg, megbeszéltük, hogy 2 hónap szünet, átgondoljuk a dolgainkat. Nem tartottuk be, kerestük egymást és kezdtünk megint összegabalyodni, de ugyanazok a sérelmek és balhék jöttek ki ugyanúgy, úgy is öltük egymást, hogy együtt se voltunk hivatalosan, minden beszélgetés veszekedésbe torkollott. Egyikőnk se tudta elengedni a saját sérelmet és félretenni az elvárásait, hogy lépjen a másik felé. Volt kísérletünk egy mediátor harmadik személlyel, megbeszélve, h ki mit szeretne a kapcsolattól és miben hajlandó változtatni érte, de én végül visszaléptem, mert rájöttem, hogy elmúltak az érzéseim és beleszerettem valaki másba. Exem összetört, mert elvileg most már tényleg elkezdett változni a nekem fontos dolgokban, csak túl későn, már kiégtem és kiszerettem belőle (Azóta a másik kapcsolatnak is vége, de nem akarok exemtől se semmit már, sokat keres engem, de csak barátilag beszélünk, ő még nincs túl rajtam)

Szóval röviden: nehezen lett vége, nagyon elhúzódott, nekem kellett egy új szerelem, hogy ki tudjak lépni.

Ami nekem segített: tedd fel magadnak a kérdést, hogy ilyen jövőt szeretnél e? Ilyen kapcsolatba akarnál e gyereket vállalni? Állandó balhék és bizonytalanság közé, ahol nincs biztonságérzeted? Ha nem tudod elképzelni a jövődet vele, és a konf liktusokat se tudjátok jól kezelni, akkor el kell engedni egymást, mert időpazarlás, és nagyon fájdalmas is. Vele nincs jövőd!!!! Ha lenne, meg tudtátok volna oldani már. Nem állapot az állandó balhézás, kikészíti az ember lelkivilágát, én majdnem belebetegedtem. Mikor hazaköltöztem, édesanyám elszörnyedve mondta, hogy úgy nézek ki, mint egy halálos beteg (sápadt bőr, kócos haj, karikás szemek, pattanások a stressztől), érdekes, pár nap után jobban lettem, mert megkönnyebbültem, hogy végre nincs több balhé... Hidd el, jobb lesz, csak maga az elszakadás nehéz, de meg kell tenned!!!


26n

2018. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a ti válaszotokat is!


Rendben írok privát a és sajnalom nagyon hogy meg csalt, annak rosszabb nem lehet. Legalábbis számomra.


Utolsó, köszönöm igazad van, nincs jovom vele és ezért is akarok kilépni már, az én idom most jött el szerintem.

Az utolsó pár mondatod kicsi meg is ijesztett mert pont így nezek ki én is egy ideje.. sápadt karikás fehér arc, kócos haj és sok sok pattanás :( dettó ugyan ez....pedig nagyon jól néztem ki régen de ez engem is kezd lehúzni fizikailag is, erzem. Több betegség stb.

2018. aug. 1. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!