Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Titeket is az őrületbe kerget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is az őrületbe kerget az exetek?

Figyelt kérdés

A csajjal 12 évvel ezelőtt találkoztam, nem volt köztünk semmi komoly, néha összejárogattunk.

Végeszakadt a dolognak, mert lett egy komoly kapcsolatom, született egy kisfiam. Sajnos nagyon megromlott a feleségemmel a házasságom, ezért elváltunk. Amíg a válás tartott megint összekeveredtem a már korábban említett csajjal, aki ezt szépen el is mesélte a volt feleségemnek, hogy még el se váltam, de vele már lefeküdtem.

Na ezek után én teljesen megutáltam. De itt még nem volt neki elég, összejött unokatesómmal, minden közös ünnepen látnom kellett a pofáját. Szerencsére szakítottak, de most meg ide költözött a környékünkre, minden nap önelégült képpel, a s*ggét rázva elvonul a házam előtt. 39/F


2018. aug. 2. 14:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is ő nem az exed. Nem voltatok kapcsolatban. Másrészt mi zavar rajta annyira? Többet akartál volna ő pedig nem? A feleségednek is csak igazat mondott. Te voltál még házas Te mentél félre.

Az, hogy az unokatesoddal összejött nem miattad volt, ne gondold, hogy minden miattad történik. És ezek szerint Te még foglalkozol vele mert ha nem érdekelne átnéznél rajta.

2018. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem így áll bosszút az őt ért sérelmek miatt.


De én csak azt nem értem hogy téged megis miért zaklat fel egy 12 évvel ezelőtti dugopajtinak a megjelenése. :D


Jó nagy butaság szerintem.


Egyébként engem nem kerget örületbe az exem mert egyáltalán nem érdekel mit csinál.


24N

2018. aug. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Van egy „exem“, aki nagyon belem szeretett, de en semmit nem ereztem iranta a kezdeti vonzalmon kivul. Igazabol O is ragasztotta magara az ex jelzot. Na O egy ido utan annyira felidegesitett, hogy kenytelen voltam letiltani. (Egeszen addig napi szinten bombazott a szerelmes levelekkel, lelki zsarolassal „minden baratod meg fog utalni, mert nem vagy velem!“ stb dolgokkal.)

Na ez az egesz osszejarogatas a legelso felevemben volt az egyetemen. Egy evvel felettem jart, de lebukott hozzam, ugyhogy EVEKEN AT BAMULHATTAM A KEPET. Az elejen igyekezett jopofaskodni a haverjaimmal(ez ideig-oraig mukodott is neki). Egyszer, kb a szakitasra ra 3 evre ultem egy baratnommel az egyik eloadason, ami utan odajott a baratnomhoz jopofizni, akit nem is ismert ugy igazan... (hozzateszem, hogy a letiltas utan mar csak koszonni sem koszontem neki) es akkor annyira elgurult a gyogyszerem, hogy huvos hangnemben es abszolut erzelmek nelkul elkuldtem a melegebb eghajlatra valami ilyesmivel: „nem takarodnal mar ki az eletembol vegre?!“(a baratnom utana alig mert hozzamszolni, mert azt hitte, hogy ra is haragszom) Utana ugy sunyitott mindenhol, mint az arnyek. Soha tobbe nem mert megkozeliteni sem. Probald ki, hogyha valahol megegyszer meglatod, elkuldod az anyjaba de olyan huvos hangnemben, mintha csak egy idegesito szunyog lenne.

2018. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!