Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt a legidegesitobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legidegesitobb dolog, amit az exetek csinalt a szakitas utan?

Figyelt kérdés
Mivel idegesitett fel titeket a legjobban? Sztorizzatok, nagyon kivancsi vagyok:)
2018. máj. 29. 15:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy zaklatott, kirúgtak miatta az albérletemből, mert részegen éjjelente dörömbölt és üvöltözött az ajtó előtt, a munkahelyemhez járt, többször megvert és megrángatott amikor látott az utcán, napi 200 üzenetet küldött (felváltva a szeretlek gyere vissza és a büdös k-rva megöllek), folyamatosan hívogatott.. Költöznöm is kellett és számot is kellett cserélnem miatta, többször is. Elég pokoli időszak volt az az év, ennek már vagy 10 éve, de a mai napig ösztönösen megijedek, ha a nevéhez hasonló címről kapok egy emailt vagy ha egy hozzá hasonló embert látok az utcán.
2018. máj. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy annak ellenére, hogy hónapok múlva cuccoltunk volna össze nem mutatott semmi igyekezetet, hogy megmentsen egy több éves kapcsolatot. Pedig csak több figyelem kellett volna. Mindegy jól jártam. Kileptem a komfort zónámból, megismertem egy olyan férfit aki tud bánni velem. Szóval igazából ezt csak megköszönni kéne neki :D 21L
2018. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 hannibalking ***** válasza:
97%
Levegőt vett. :D
2018. máj. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerencsére semmit nem tudok egyik "csodálatos" partneremről sem.Ezúton is köszönöm nekik,igazán hálás vagyok! :)
2018. máj. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hívogatott egy évig, miután lett barátom. Voltak közös haverjaink, szóval onnan tudhatta meg. Ő csalt meg, ő alázgatott a kapcsolatban, de az már ba---szta a csőrét, hogy összejöttem egy rendes, kedves férfival. Volt hogy tökrészegen felhívott, hogy hiányzik neki a szüleim főztje, aztán szünet majd "hóóó itt egy jó nő, le kell tennem" buliból hívott. :D Kicsit sem átlátszó. Ja meg kérdezgetni kezdte, hogy milyen autója van az új barátomnak, rávágtam a kedvenc márkáját típusát, erre teljesen kikészült. Nem volt autó.
2018. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

1: Első alkalommal, mikor jött, hozta a gyereket láthatásra, már az új pasijával hozatta magát.


2: átadta a teleonját a pasijának, amikor hívtam (4 év együttélés után -számlával, gyerekkel,házzal kapocsolatos dolgok után), a fickó közölte, hogy nekem min kéne elgondolkoznom és lekuv@zta anyámat.


3 : Mentem a gyerekért egy másik városba -költözött albérletbe- dvd lejátszót, az ex által a házban otthagyott személyes dolgait, a gyereknek édességet, gyümölcsöt, játékot vittem, egy rakás cuccal esőben 3 órát álltam a beázó buszmegállóban, nem vihattem fel, mert a fickó ott volt. Ezt kerek-perec megmondta.


4: ugyan az a helyszin, egyszer, mikor megkaptam a gyereket egy bő fél napra, a buszmegállóba hozta le, nem tudtam, hova vigyem vissza, akkor is nagyon elrolmott az idő. (A két éves kislányt hiába kérdeztem, hol laktok, magától értedődően nem tudta, csak mutogatott mindenfele a lakótelepen)


5: Mikor nálam volt, naponta felhívtam az anyját, kihangosítva odaadtam a 2 kéves gyereknek a telefont (nem tudta, hogy kell tartani), hangosan hallom, hogy mondta, hogy add... (a keresztnevemen nevezett neki)


6: az ovodából tudtam meg, mikor kerestem, hogy már nem jár oda. (A megye másik végébe költözött a hapsijához, csak én nem tudhadtam róla.


És voltak még dolgok, de azóta 10 év telt el....


35/ffi

2018. máj. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Felkeresett, hogy kezdjük újra, majd amikor beleéltem magam közölte, hogy inkább mégse.
2018. máj. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Amatőrök voltak - prostit lefizetni, hogy nyomuljon a jelenlegi barátodra, és ezt persze videóra felvenni :)
2018. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jaguar... Az én exem ezt több, mint 2 éven át játszotta, én nem akartam újra kezdeni, meggyőztem magam, meggondolta magát... Beleköpött az akkori kapcsolatomba is.


Másik exem meg közölte, hogy én kényszerből szexeltem vele, mert nem volt hüvelyi orgazmusom, és ezzel leromboltam az önbizalmát, mert előttem azt hitte, jó valamiben, én meg rávilágítottam az ellenkezőjére, és jobb is, hogy vége, legalább a defektes szexualitásommal nem rontom tovább az önértékelését.

(Mindezt akkor kaptam meg amúgy, mikor szakítás után fél évvel felhívott, hogy látni szeretne, menjek le hozzá, én meg azt mondtam, ha annyira szeretne, jöjjön ő fel... És akkor jött a hiszti, hogy hát látja, sokat nem ért akkor nekem + a fenti dolgok...)

2018. máj. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Na,látom nem vagyok egyedül..1 év után még mindig keresget,volt hogy beleéltem magamat,mert írta hogy latni akar stb majd eltűnt. Ezt másodjára is lejátszotta,de nem érdekelt.Azóta azt hittem elég volt neki,hát megint megkeresett,megint elküldtem...nem tudom mit élvez ebben..neki is van barátnője,nekem barátom..
2018. máj. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!