Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom, 8 hónapig voltunk együtt és nagyon szerettem őt, ő is engem, de szakítottunk, mert egyre kevesebb időnk volt egymásra és úgy láttuk, a közeljövőben nem lesz jobb a helyzet. Ez 5 hónapja volt, de még mindig egyfolytában eszembejut az exem és az, hogy legszívesebben megváltoztatnám a múltat valahogyan... És tudom, hogy hülye vagyok, mert ennek már mindegy ennyi idő után, de mégse tudom őt elfelejteni és ha valaki mondja hogy majd találok mást, egyszerűen elképzelni se tudom, hogy beleszeressek másba. 😣

2018. aug. 3. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem speciel 2 ev utan ment a felejtes, nekem is 8 honapos kapcsolat volt. 2 ev utan engedtem kozel magamhoz lanyokat. Amikor mondtak annak idejen, “ugyis lesz masik akibe beleszeretsz” hat en majdnem megvertem oket. 😂😅 “hogy en, mast szertni, rajta kivul, na nem mesz innen, mert ma vagy te nem leszel vagy en 😁 aztan jott olyan lany, aki ugy elfeledtette velem a volt baratnom, hogy meg az enlekeim is megkoptak vele kapcsolatban.

Ennek mar bo 6-7 eve. De ha melyek voltak az erzelmeid, akkor tobb ido kell. Nyugi, lesz masik akibe beleszeretsz. 😉 nehezezk ezek a kritikus krizishelyzetek, erosnek kell lenni.

2018. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Igyekszem nem gondolni rá, csak van hogy pl álmomban megjelenik, felébredek, rájövök hogy csak álmodtam és nagyon rossz érzés 😕
2018. aug. 3. 17:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenki más. Valaki 1-2 hónap után túllép a másikon valakinek 1-2 év is kevés erre. Ami fontos,hogy foglald le magad. Legyél a barátaiddal,probálj ki új dolgokat stb. És ami nagyon fontos nyiss mások felé. Semmi baj nincs azzal ha most nem tudsz még túllépni rajta viszont az élet megy tovább. Sok sikert és kitartást! :)
2018. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igyekszem
2018. aug. 3. 22:50
 5/5 anonim válasza:

Szia

Én a barátnőmmel 9 hónapig voltam együtt. Elfeledtetni igazán nekem az segített hogy kibeszéltem barátokkal illetve tesómmal valamint a kedvenc bandámtól hallgatok számokat és azok szintén segítenek.

2018. nov. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!