Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Annyira össze vagyok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira össze vagyok már zavarodva. Mit tegyek? Most mit akar az exem?

Figyelt kérdés
Szakítottunk de azóta már 2x lefeküdtünk. És mindig olyan szépen beszél velem. Amikor meg együtt voltunk csak csunyakat mondott nkem.
2018. aug. 3. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Na vajon mit akarhat.. megtartani az ingyen puncit, amíg nem jön más a képbe. Reménykedhetsz, hazudhatsz magadnak, bedőlhetsz a szép szavaknak, de ezzel csak annyit érsz el, hogy sokkal jobban pofára esel, mint ha még most lezárnád.
2018. aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak kihasznál. Nem tudom mi okból mentetek külön de ha már így alakult miért tartod vele a kapcsolatot? Miért nem lépsz tovább? Amugy meg miért feküdtél le vele?
2018. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szépen beszél veled, különben hogy jutna ingyen puncihoz?

Mikor együtt voltatok rondán beszélt veled, tehát a kapcsolatotok kierdemelte a lezárást. Hát akkor meg zárd le normálisan!!!! Ne áltasd magad baromságokkal, hogy biztos megváltozott, mert rájött, hogy szeret.. mert gondolom ebben reménykedsz. De felesleges, az ilyen ócsmány alak nem változik, csak csillapitani akarja a szexhiányát, amig ne akad más. Ennyi.

Szedd össze magad, küldd el, tiltsd le mindenhonnan, ne beszélj vele a továbbiakban, és lépj túl rajta.

Ha tovább folytatod ezt, marhára pofára fogsz esni.

2018. aug. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!