Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha még soha nem szerettél igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még soha nem szerettél igy senkit hogyan tudod elfelejteni?

Figyelt kérdés
Már 1 éve vége köztünk a volt barátnőmmel de még mindig szeretem.Próbáltam ismerkedni de senkise olyan mimt ö volt.Csak rá vágyom de nem kellek neki.Azóta már a két pasija volt másoktól hallok róla dolgokat.De ráírni se tudok tiltott.Nem tudom mi van velem ö a mindenem.Tanácstalan vagyok lelkileg kivagyok.Nem birok másfelé nyitni.Már nem tudom mi tegyek.
2018. aug. 6. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ideje felkeresni egy pszichologust. De ismeros ez. En 2 evig szenvedtem valaki utan. Ennek mar jo par eve. Azota volt sok kapcsolatom. Es most rohogve nezem a csajt, “mit ettem en ezen”. Szoval nyugi, keress fel dilidokit....o majd elmondja mit tegyel.
2018. aug. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A dilidoki is csak azt tudja mondani, hogy neked kell magadban eldönteni, hogy továbblépsz. Csak rajtad múlik. Te valószínűleg olyan vagy, aki nehezen engedi el a múltat. De ezen tudsz változtatni, csak jobban kell akarni. Nekem is voltak nagy szerelmeim, de mindegyiken túltettem magam 2-3 hónap után. Mert addigra rájövök, hogy olyan álmot kergetek, amit nem érdemes, és nem akarom rabolni a saját időmet.
2018. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!