Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ex! Szerintetek fog e még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex! Szerintetek fog e még keresni?

Figyelt kérdés
Szóval 17 hónap se veled se nélküled után,beszéltem az anyjával!Mindent elmondtam neki,hogy hazudott stb...És hogy haggyon békén,mert zaklatott!Velem lenni nem akart,de mindig megkeresett.Aztan eltűnt!Fog e meg keresni?? Köszönöm a válaszokat!!Tehát felfogta e mivan..??
2018. aug. 7. 09:38
 1/8 próbálokkedveslenni ***** válasza:
Gömböm gömböm mondd meg nékem, mit egyek a jövőhéten...nem tudom.
2018. aug. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minek beszéltél az anyjával? Végre eltűnt az exed, és nem hogy örülnél neki, hanem beszélsz az anyjával, erre majd ő beszél az exeddel, akinek így majd jól eszébe jutsz megint és megint zaklatni fog. Nem látom, hogy hogyan gondoltad ezt jó ötletnek.

Így most lényegesen nagyobb az esélye, hogy újból keresni fog. Öngól.

2018. aug. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez tűnt a legjobb megoldásnak!Mivel zaklatott...És nem hagyott békén!!Mindenhonnen törölve tiltva lett!Az anyuka majd jobb belátásra bírja...A beszélgetés óta kussba van..Mert anya a főnök...Hidd el nem örömben mentem az anyjához!
2018. aug. 7. 11:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember fog, ha nem jött be a másik kapcsolat. Ez egészen addig lesz így míg hagyod.
2018. aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pont ezért tettem meg ezt!!Így remélem le áll!!!
2018. aug. 7. 11:14
 6/8 anonim ***** válasza:

5 Szerinted mennyit ér a tiltogatásod? Semmit, max annyit, hogy nem neten fogja keresni a másik nőt hanem személyesen, telefonon. Engem is több teljesen idegen számról hívott, ami még csak nem is a sajátja volt.


Ostoba dolog azt hinni, hogy ha neten korlátozod azzal elérsz bármit is. Sőt tovább megyek, sokkal jobb ha a net szabadon van hagyva, mert személytelen, sokkal hamarabb lezongorázódik a dolog. Ellenben ha személyesen keres, az neked rosszabb, mert ujra hallod a hangját és sokkal másabb.

2018. aug. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen ez valóban igaz!Mivel többször is bejött a munkahelyemre!Tehát a kérdés az az,hogy beszélt e vele a mami,és átadta neki az üzit?Sztem erre nem számított!Vannak helyzetek mikor,ezt kell lépni..Ugyanis az anyuka nagyon irányítja!
2018. aug. 7. 11:49
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja...és 27 éves lányról beszélünk...
2018. aug. 7. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!