Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek túl az exemen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl az exemen, akinek már új barátnője van? 19/L

Figyelt kérdés
Tényleg azt hittem hogy nekem ő lesz az igazi (tudom naiv vagyok, meg mit akarok ennyi idősen, de tényleg elhittem) és hiába lett vége a kapcsolatunknak alig 2 hónapja, egyszeruen nem tudom magam tultenni rajta.. Még mindig nagyon szeretem annak ellenére is hogy undorító módon egyik napról a másikra a szakítás után már más után futott csak mert mással nincs állandó vita meg idegeskedés.. Közbe meg még azt mondogatta hogy nem tudja letagadni hogy szeret, de ez így akkor sem volt jó.....
2018. aug. 9. 01:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A leghatékonyabb az, ha elhiteted a tudazoddal, hogy ő már nem létezik, vagyis próbálsz ellehetetleníteni minden kapcsolódási pontot vele, hogy ne lásd őt (képek törlése, tiltás, ignorálás). Olyasmi, mintha halott lenne számodra. Na ilyenkor mehetsz végig a gyász folyamatán (google). Ez az egyetlen mód, hogy elvágódjon a benned lévő kötelék. Ez már csak rólad szól...


Nagyon hasznosak a figyelemelterelő dolgok ilyenkor. Sport, hobbi, barátok, tanulás, munka stbstb... és egy új szerelem sem reménytelen 🙂

2018. aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jaa, és igen... végül az idő old meg mindent 😃
2018. aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!