Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom azért dobott mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azért dobott mert a barátai szerint régimódi vagyok. Normális?

Figyelt kérdés
Komolyan nem térek magamhoz. A hülye barátai szerint olyan vagyok mint egy vén asszony, azért mert olvasok és mert szeretem a kertet gondozni otthon. 10 éves korom óta imádom a a virágokat, és azóta szinte csak az enyém a kert. Azt mondja az volt a csúcs amikor a kertből vágtam az anyukájának a névnapjára virágot, mert hogy azt normális ember boltban vesz, elvégre se csóró, se 80 éves csóró nem vagyok. Tényleg vannak ennyire ostoba emberek? Ennyi egy kapcsolat? Csak nézek magam elé. 18-ak vagyunk.
2018. aug. 10. 08:27
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából olyan fölényeskedve mondta ezeket, hogy azóta sírtam. Amúgy ez itt jelenség. Kisváros Pest közelében, és mivel barátoktól kicsi a választékot, ezért gondolom féltette a helyzetét.
2018. aug. 10. 09:30
 12/21 anonim ***** válasza:
88%
Sajnálom, de ne bánd egy percig sem, tapasztalatszerzésnek jó volt...
2018. aug. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen ostoba emberek. A baratod is kozejuk tartozik.

Egy percig se bankodj utana.

2018. aug. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm ment a zöld kéz mindenkinek.
2018. aug. 10. 09:48
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyelek meg, ne sírj egy ilyen tuskó miatt. :/ Sajnálom, hogy egy ilyen szerencsétlent fogtàl ki.
2018. aug. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Az barátod mit gondol, a virág- vagy akármilyen boltban csak úgy teremnek a dolgok...?


Eszméletlen hülye ő is, meg a barátai is.

Így jártál a legjobban!

2018. aug. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
#16 Kis kínai munkások gyártják, és a virágboltos aliexpressen rendeli. :)
2018. aug. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A válaszokon pozitívan meglepődtem. Örülök, hogy ennyi értelmes ember van még az országban.

Te pedig valóban ne bánkódj egy ilyen divatmajom miatt.

2018. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hú ezen most nagyonjót nevettem :D
2018. aug. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez hülye...nő kert gondozás és a szeret egy mondaton belül igen ritka manapság. Szerintem semmi baj nincs veled, inkább örülnie kellett volna szerintem.

32/f

2018. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!