Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Veletek is volt már lenéző az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt már lenéző az exetek, meg az új párja?

Figyelt kérdés

Én még ilyet nem éltem át, max az ex új barátnője felől. Gondolom féltékenység(ok nélkül persze) mert én épp az ex vagyok.

Összefutottunk véletlenül a városban és ilyen totál lenézően viselkedtek. Pedig csak elmentünk egymás mellett.

Azt hozzáteszem, hogy ár éve már külön vagyunk, nem is váltunk el haragban, pár hete meg még rám is írt, hogy mi van velem. Semmi extra nem volt a beszélgetésben. Én sosem keresem őt.


2018. aug. 11. 16:43
 1/5 A kérdező kommentje:
*pár éve
2018. aug. 11. 16:44
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Na ilyenkor van az, hogy te jobban nezel ki, mint ok az evek mulasaval, ebbol jon az irigyseg.

Vagy: a noci tipikis liba es ok nelkul elmondott minden xarnak teged, es ellene forditott...igy erositve meg a nem letezo kis poziciojat.

Van meg egy jopar variacio...akinek ugy is az a lenyege ha ok nelkul voltak ilyenek, hogy a noci nagyon nem tud maskepp onbizalomhoz jutni, a faszi meg lehet irigy v banja h elengedett...:D

2018. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. aug. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem is ismer engem ez a nő, szerintem most látott életében először, ahogy én is őt. Az exem lepett meg, mert tényleg nem volt köztünk semmi probléma, főleg, hogy ugye évek óta nincs közünk egymáshoz.. Na mindegy, furcsa volt.:D

Nagy jelentősége nincs.

2018. aug. 11. 16:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Játsszák az eszüket ,egymásnak szerepelnek. Le kell szarni őket ,és elkerülni velük a találkozást.Aztán röhögni ,ha majd elromlik a nagy románc.
2018. aug. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!