Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak miután szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak miután szakítottam vele?

Figyelt kérdés

Igazság szerint még sosem szakítottam senkivel, és mindenki azt mondja hogy szemtől szembe kell ezt megtenni, mert ezzel tiszteljük meg a másikat.

Ez eddig oké, de miután kimondtam hogy vége, mit csináljak? Hagyjam ott? Vígasztaljam meg? Együtt élünk, és természetesen el fogok költözni, de ez nem megy egyről a kettőre....És azért kiváncsi lennék hogy kell ezt a szituációt elképzelni, mert tényleg nem tudom mit kéne ilyenkor tenni, mi a bunkó és mi az emberséges hozzáállás...és ha ott kell hagyjam akkor hova menjek? Kicsit félek tőle hogy kizárna a lakásból mérgében, többek között a hirtelen haragú kitörései miatt is akarok szakítani vele...


2018. aug. 12. 00:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet előre látni mi lesz a reakció közvetlen a szakítás után. Ahogy alakul, úgy alakul. Lehet sírni kell, vagy vigasztalni, vagy veszekedni... Próbáld megőrízni a nyugalmadat, és a hitet hogy ez egy szükséges lépés volt.
2018. aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én voltam már mindkét szituban amikor szakítottak velem.

Egyszer a srác még ottmaradt 1-2 éjszakára (pedig közel éltek a szülei), naggggyon fura volt. Nem tudtam normálisan sírni, semmit.

Ráadásul miután szakítottunk és elkezdtem új albit keresni, még ő volt megsértődve hogy elköltöznék (pszichó volt a srác kicsit :)), bepróbálkozott még 1xhogy kibéküljünk de akkor küldtem haza a szüleihez.


Másik alkalommal hosszú kapcsolat után, nem aludt otthon az exem (mint kiderült az új nőjénél volt), majd hazajött és szakított. Végighallgatta ahogy üvöltözök, majd mondtam neki hogy takarodjon a szemem elől, és így is tett.

Aznap rossz volt de legalább azt csinálhattam amit akartam. 2 hét múlva jött a maradék cuccáért, odadobtam neki és becsaptam előtte az ajtót, ami megint eégedettség-érzést adott.


Úgyhogy ha "jófej" akarsz lenni, mindenképp hagyd magára. És igen, valószínűleg üvölteni meg sírni fog, ha jót akarsz csak ott ülsz és elviseled, nem mentegeted magad, nem veszekedsz. 20 perc után mondd meg, hogy összecsomagolsz és mész. Vidd a ruháid, a többit meg majd 1-2 hét múlva.

Szerintem ez a legemberségesebb.

2018. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Miért mentegetném magamat? Nem kisgyerekek vagyunk, érett döntés a szakítás, nem véletlenül gondolkoztam rajta hónapokig.

Egyébként nem olyan egyszerű azért visszamenni a cuccaimért, ráadásul szerintem ez pont nem jó ötlet, én ha szakítanának velem, nem akarnám többet látni az exemet....

Én nem csaltam meg a páromat, szóval ha a cuccaimat csak úgy odabszná elém, még jól tökön is rúgnám. Mert nem ezt érdemlem.

2018. aug. 12. 12:01
 14/20 anonim ***** válasza:

Én most voltam fordított helyzetben. Közös albérletünk volt, a napokban jár le a szerződés. Annyi a különbség hozzád képest, hogy a lány megcsalt engem. Miután lebukott, szakítottunk azonnal. Majd megkért, hogy egy órára menjek el a lakásból, az alatt összepakolta a legfontosabb cuccait, és mire visszajöttem, már csak elköszönni volt idő. Ennek a hirtelen dolognak az lett az eredménye, hogy kivett a megcsalós, félig ismeret, félig ismeretlen sráccal egy bazi drága albérletet 1-2 napon belül, amit alig tudnak majd fizetni.


Ami számomra a tanulság ebből, hogy ha fordított helyzetben lennék, előkészülnék, amennyire lehet.

A kapcsolat véget ért, és le kell zárni - ez rendben van -, de mindent józan ésszel kell végigvinni.

2018. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

+1: Én a megcsalás ellenére hagytam összepakolni őt, de szintén nem akartam már látni többet. Ha lehet, kerülöm vele a kommunikációt. Szóval nem biztos, hogy a cuccaiddal bármi rosszat tenne.


Az én elvem az volt, hogy ha valaki menni akar, segíteni kell rá feladni a kabátot.

2018. aug. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én anno a cuccaim közül azt, ami nem kellett már átköltöztettem az új helyre.


Maradt pár váltás ruha, meg pár apróság. Aztán leültem beszélni vele, majd még aznap átvittem a maradékot is az albérletbe.

2018. aug. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ja, de akkor már nem szexeltem egy hónapja, kerültem a csókját, az éritését...
2018. aug. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Viszont szerintem tök jó humorod lehet kérdező. Ez tetszik :)
2018. aug. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Humorom? :D Miért?
2018. aug. 12. 17:29
 20/20 anonim ***** válasza:
Legyél vele közömbös ne közeledj sehogy sem nem aprózd el a beszélgetést .
2018. aug. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!