Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért ilyenek a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a lányok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már számtalan ilyen jellegű kérdés van, de úgy gondolom az én esetem nem olyan mint a többieké. Összevesztem a barátnőmmel egy hete de nagyon csúnyán elmondtam mindennek a legcsunyább szavakkal illettem őt. Ennek az lett a vége hogy szakitottunk,két nap mulva bocsánatot kértem tőle mert szeretem és nem akarom elvesziteni. De ő közölte hogy hagyjam békén mert ő neki igy jobb is hogy ha nem vagyok.. azóta csavarog fiúzik nem foglalkozik velem egyáltalán. Ma fel akartam menni hozzá megbeszélni a dolgokat mondta hogy oké. Mire elindultam felhivatott a tesójával hogy hagyjam békén ne mennyek fel. Erre fel hivtam demár nem volt otthon mondta hogy megy el,kérdeztem hogy egy veszekedéssel ilyen sulyosanegbántottam hogy már még az sem érdekli hogy megyek fel és láthatnánk egymást? Mondta hogy nem érdekli.. erre mondtam hogy jolvan bekén hagyom,lerakta. Azóta levagyok tiltva de vissza hallottam hogy tök jol érzi magát már fiúkkal látták meg ilyenek. Ne tudjátok meg mit érzek.. a kapcsolat négy éve tartott mindig hüséges megértő voltam vele.. az utolsó veszekedésig ugy tünt ő is szeret meg minden. De a kérdésem az hogy egy lány aki állitolag idáig szeretett meg tök jol elvoltunk,az ilyen hirtelen hogy változhat meg és ő hogy tud ilyen hamar elfelejteni? Én meg szenvedek! Ő 21 éves én 29

2018. aug. 27. 20:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ennek voltak előzményei is, hogy csak így hirtelen szakított. Amúgy én se tűröm, ha tiszteletlenül beszélnek velem. Ha már valaki mondjuk a beszélgetés elején ilyen, akkor le is tiltom rögtön.
2018. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"de nagyon csúnyán elmondtam mindennek a legcsunyább szavakkal illettem őt."


Miért ilyenek a fiúk?

2018. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Hát el ne hidd, hogy hirtelen változott meg. Gondolom veled sok volt a veszekedés, kétlem, hogy ritkán veszekedtetek volna, ha meg még is, akkor lehet, hogy totál alpári módon tetted azokat. Tudod idővel mindenkinél betelik a pohár és nem fogja érdekelni, hogy mit csinálsz.

Lehet te úgy láttad, hogy boldog, de belülről már emésztette a gondolat: hetek vagy hónapok óta, hogy jobb lenne ha szét mennétek.

Szerinted egy nő azért akar kapcsolatba lenni, hogy valaki tiltsa, ledorgálja, vagy azért mert nőként kezeli és tud vele normálisan beszélni?

Persze, hogy szerencsétlen jobban érzi magát más fiúk társaságában, mert ott még nem jöttek olyan dolgok elő, hogy pl birtokolni akarnák a csajt, vagy hogy veszekednének vele.

Ez a hajó már elment.

2018. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Pl ha leribizted, tehát hogyha ezt mondtad rá, akkor ne várj mást, nekem se kellenél egy ilyen után, ez pl borzasztó. Aki képes megsérteni a másikat, ha vki képes, akkor a másiknak az jön le, hogy nem is szereti őt. Mert akkor tisztességesen beszéltél volna vele, még ha indulatból is van, nem szabad mondani ilyet. Ezt nem lehet. Én se bocsátanék meg. Mármint vissza tuti nem fogadnálak ezután. Azért ilyen, mert megsértetted. Má'hogy "miért ilyenek a lányok" Ha megsérted, akkor ne is várj mást.
2018. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
*Én se érdeklődnék irántad. Szóval ezt már teljesen elszúrtad. Viszzafordíthatatlan.
2018. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Engem ha meg sértene, biztos énis egy két napig leszarnám de mivel szeretem,és ha keres akkor nem megyek máshoz mivel őt szeretem és akkor azon lennék hogy ugy viselkedjek hogy ne legyen oka még egyszer meg sérteni...
2018. aug. 27. 20:38
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
6.: eljátszottad a lehetőséged. Ennyi. Ezért csak magadat hibáztathatod.
2018. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem veled nem csak ennyi volt a gondja. Sőt,biztos,hogy nem csak ennyi az ügy,de elege lett belőled. Egyébként jogosan.

Mit vártál? Elmondod mindennek aztán várod,hogy a szeretet ereje meggyógyítsa a lelkét? Vagy mi? A logikád szerint ha én a porig alázlak,de hozzáteszem,hogy "szeretleeeek" akkor az úgy oké? 29 évesen lehetne már több eszed.

2018. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

3# hozzá szóló voltam:

Sajnos nekem is volt hasonló esetem. Tök jól elbeszélgettem egy lánnyal, minden, tényleg éjjel-nappal, már arról beszélt, hogy össze jönne velem.

De aztán hirtelen egyik napról a másikra mondta, hogy nem akar. Nem volt más a képben, ez biztos.

Csak nekem is annyira szarul esett ez a hirtelen párfordulat, hogy nem értettem.

Na akkor elküldtem az anyjába, hogy mit szórakozik velem. Nem is beszéltünk egy hétig. Majd megkerestem, bár akkor sem szép szavakkal az elején, de végül kibékültünk. 9 hónapig voltunk együtt.

Megjegyzem, olyan alpári stílusba a kapcsolatunk végéig nem beszéltem vele újra.

Csak aztán én is úgy éreztem, hogy a szakítás is ilyen hirtelen jött, meg se akart hallgatni, így megint kijöttek belőlem dolgok. De itt már nem maradt végül velem. Vagy volt valaki a háttérbe pluszba, vagy fene se tudja. De már nem igen érdekel.

2018. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

Hááát, ha engem leqrváznának, vagy nem tudom mire értetted a legcsúnyább szavakat, ott nálam se kéne többet nagyarázkodni, mert nincs miért. Mondjuk nem kombináltam volna, egyből elmondtam volna, hogy itt semmi megbeszélni való nincs, ennyi volt.


Te jézusom! Milyen beteg ember vagy te, hogy 25 évesen összejössz egy kis 17 éves csitrivel????

Komolyan, akkora lúzer vagy, hogy éretlen kis csajokat kell bepaliznod? és 25 évesen nem kellettél egy 20 feletti csajnak sem?

Ne haragudj, de valami kibaxott szánalmas vagy!


Azért a 8 év most is sok, ha a lány nem dolgozik, mert ha egyetemista, egyszerűen más a jövőkép. 24-25 éves korban, ha valaki dolgozik egyetem mellett egy ideje, ott nem gáz, ha a pasi javára van 8 év, bár még picit így is sok. De úgy, hogy a csávó még 25 éves, úgy istentelenül gáz az a 8 év.

2018. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!