Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 4 év után, eljegyzés előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év után, eljegyzés előtt elhagyott a barátom, hogy éljem túl?

Figyelt kérdés
Igazából nem is tudom az okát, egyszerűen hazajöttem, elpakolta a cuccait, itthagyta az összes ajándékot, amit tőlem kapott, és elment. Messengeren annyit írt, hogy ő elmegy, “ csá “, azóta nem érem el se telefonon, se sehol. A szüleitől sem tudtam elköszönni, pedig nagyon jóban voltam velük, az én családom se érti, mi történt, hiszen 2020ban már össze szerettünk volna házasodni, most ősszel lett volna az eljegyzés és decemberben vettük volna meg a közös házat. Most itt állok, mint akit agyonvertek, élve eltemettek, megalázva, hiszen azt is mondta, előkeresi a régi ismerőseit... Szerintetek mit csináljak? Én próbáltam keresni, tisztázni, nem tudom már, mit tegyek. Ti mit tennétek a helyemben? Az okát sose fogom szerintem megtudni, így hogy zárjam le? 23/L és 25/F
2018. aug. 28. 19:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%
Korábban kiírt egy lány egy kérdést. Röviden arról volt szó, hogy halálosan megsértette a barátját, mert azt vágta a fejéhez, hogy kicsi a himbilimbije. Ott a srácnak volt igaza. És szerintem itt is valami hasonló lehet, épp csak szépítve "csipkelődésnek" állítva be valami sértegetést, amit egy idő után már nem igazán tolerál senki. Persze könnyű látatlanba gerinctelen féregnek nevezni, meg örüljön a kérdező, hogy lelépett, de erős a gyanúm, hogy a kérdező vastagon sáros ebben, csak ciki lenne bevallani.
2018. aug. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!