Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Amelyik lány szakitás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik lány szakitás után rögtön elkezd fiúzni az normális, vagy egy olcsó?

Figyelt kérdés
Összevesztünk,igaz hogy én kezdtem a vitát ami elfajult. Telefonon keresztül ezután megszakitotta velem a kapcsolatot és már fiuzik.. és olyan lány hogy elsö alkalomkor le is fekszik az illetővel. Idáig állitolag szeretett. Akkor milyen lány ő ? Ezzel mit fog el érni? Ha engem szeretett akkor nem mulhattak el ilyen hamar a érzései nem? Vagy ennyire szex éhes? Ilyen a vére? Nem értem! Én nem mentem más lányhoz azóta,és nem is akarok. Őt szeretem,de ezek után muszáj leszek énis csajozni hisz nem fogok szenvedni egy ilyen lány miatt.. csak érdekel hogy mi készteti ezekre s dolgokra!?

2018. aug. 29. 06:47
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

19


*De ilyen esetekben ha a férfi rá jön erre, és közli a nővel hogy hahoo rájöttem igazad volt! Mindent másképp csinálok ezentúl mert nem akarlak elvesziteni.


ezt meg már egyszer benyelte neked a nő szerintem, aztán megmutattad, hogy mennyire voltál szavahihető ember.

2018. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
#20/20 mi neked ebben a kamu?? Nem tudom te hol élsz vagy milyen világban , de ilyenek az emberek , kinevetnek ,eltaposnak, megszégyenítenek.
2018. aug. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen normális. A nők olyan hihetetlen férfibőségben élnek, hogy számukra mindig be van tárazva egy vagy több backup-pasi, arra az esetre, ha a mostanival nem már nem megy. Nekem még nem volt olyan csajom, aki ne jött volna össze a következő ürgével, legkésőbb egy héten belül, miközben nekem hónapokig, de volt olyan is, hogy évekig nem volt párom. Most is épp szakítófélben vagyok, egészen biztos vagyok benne, hogy a kisasszony már melegszik össze az utódommal, nekem meg fogalmam sincs, honnan is szerezhetnék egy új barátnőt.
2018. aug. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu! Tök jól érezte magát azthittem őis szomorkodik de nem. Videóhivásba hivtam fel és nevetgélt,mosolygott. Egyik barátnőjük is ottvolt náluk aludt aki egy férfi pólót vett fel direkt és úgy ölelte át őt hogy én aztgondoljam fiuval fekszik. Mikor csak néztem szomorú szemekkel meg rémülve ezt,akkor is röhögtek rajtam hogy hogynézek ki, meg ilyenek,akkor nagyon szomorú voltam gondolom látszott rajtam és nevetséges voltam. Tehát a kérdésem is ehhez kapcsolódott hogy miért ilyen? Hogy tud egyik pillanatról a másikra így megvaltozni?
2018. aug. 29. 11:46
 25/37 anonim ***** válasza:

22


*Nem tudom te hol élsz vagy milyen világban , de ilyenek az emberek , kinevetnek ,eltaposnak, megszégyenítenek.



Olyan világba élek, olyan környezetben, ahol az ilyen tipusú embereket, akik azt teszik amit te írsz, azokat megvetik, és selejt embernek mondják és átlépnek rajtuk. Igazuk is van. Én is átlépek az ilyen emberen, aki ezt teszi.


Normális értelmes ember senkit nem figuráz ki az érzése miatt, akár kapcsolatban áll az illetővel, akár lezáródik egy kapcsolat az illetővel.


Ha te neked az a természetes amit írtál, akkor egy alja selejt közegben élsz. Még akkor is ha úgymond az illetők jómóduaknak tartják magukat.

2018. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Demár nem is nagyon érdekel.. a válszoi után kezdek rájönni hogy nem csak ő ilyen hanem az összes többi nő.
2018. aug. 29. 11:48
 27/37 anonim ***** válasza:

24 Ez a hozzászólásod igazolta az érzésemet veled kapcsolatban, hogy az egész kérdésed kamu.


Te igazoltad. Legközelebb okosabb légy:DD

2018. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
26 Túl játszottad a szerepedet:D
2018. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
27# miért gondolod hogy kamu?
2018. aug. 29. 11:51
 30/37 anonim ***** válasza:
#25/25 nem normálisnak tartom , ha nem valóság alapúnak . Mivel azt írtad kamu , erre reagáltam . Sajnálatos ,hogy ennyire szrba vesznek hozzán elméletben közel álló emberek , de vannak rá példák ahogyan látszik.
2018. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!