Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Amelyik lány szakitás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik lány szakitás után rögtön elkezd fiúzni az normális, vagy egy olcsó?

Figyelt kérdés
Összevesztünk,igaz hogy én kezdtem a vitát ami elfajult. Telefonon keresztül ezután megszakitotta velem a kapcsolatot és már fiuzik.. és olyan lány hogy elsö alkalomkor le is fekszik az illetővel. Idáig állitolag szeretett. Akkor milyen lány ő ? Ezzel mit fog el érni? Ha engem szeretett akkor nem mulhattak el ilyen hamar a érzései nem? Vagy ennyire szex éhes? Ilyen a vére? Nem értem! Én nem mentem más lányhoz azóta,és nem is akarok. Őt szeretem,de ezek után muszáj leszek énis csajozni hisz nem fogok szenvedni egy ilyen lány miatt.. csak érdekel hogy mi készteti ezekre s dolgokra!?

2018. aug. 29. 06:47
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

"Szerintem meg egy kapcsolat ha elromlik meg kell javitani"


dehogy kell. ha az egyik fél nem akarja, akkor nem kell. márpedig a lány nem akarta, ezt el kell fogadnod.

2018. aug. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Akkor hazudott? Szakitás/összeveszés előtt egy nappal áradozott hogy mennyire szeret stb. Akkor ezmi?
2018. aug. 29. 12:00
 33/37 anonim ***** válasza:

Ember, 4 oldalt teleírogattok ezzel.

Szakadj le róla. Egy büdös, utolsó, útszéli K.U.R.W.A.

2018. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

végig olvasva az összes kommentet, kérdező, te most dühöngsz ami egy nagyon igaz reakció egy szakításnál.


De nem minden ilyen egyszerű amit te leírsz. Főleg azért, mert ez mind a te meglátásod, amit nagyon sok dolog befolyásol, leginkább a saját észjárásod.

Ilyenkor mindig jó mind a két oldalt meghallgatni, mert a tapasztalat azt mondja, hogy sokszor hiába "kér segítséget az egyik fél és kiáltja ha baj van", a másik nem akarja meghallani vagy éppen direkt félre értelmezi, a saját szájíze szerint.


Elhiszem, hogy szereted, hogy védelmezted, hogy nagyon törődtél vele, de itt a nagy kérdés, hogy a lány mire vágyott. Hasonlítasz a feleségem ex kapcsolatára. Ezek az értékek teljesen rendben vannak, de ha a nő nem kér belőle, akkor ez nem fog működni. Szimplán mondva, nem illettetek össze. Ezt el kell fogadnod, mások voltak az igényeitek és ez nem működött, legalábbis a lány oldaláról, de gondolom a te oldaladról sem volt ez egy tökéletes kapcsolat, hiszen akkor észrevetted volna a jeleket és nem fajult volna el a veszekedés erre a szintre.


Nem tehetsz semmit, ha két ember nem illik össze, akkor nem kell foggal-körömmel ragaszkodni egymáshoz

2018. aug. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

igen, hazudott.


most jobb?


a lényeg, hogy NEM akar téged, tartsd ezt tiszteletben.

2018. aug. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak azért kezd el fiúzni, hogy téged bosszantson. Olyan lányt is ismerek, aki nem csak hogy elkezdett fiúzni, de bosszúból férjhez ment egy akárkihez, akit nem is szeretett, aztán persze elvált, de gyerek az lett, szegény lányának így nincs apja, és most valahol külföldön talált egy pártfogót, ott élnek. JÓ, mi?! Ilyen hülyék a nők.
2018. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Csak játszmázik a csaj. Azt akarja, hogy neked fájjon, ezért fekszik le az első jöttmenttel.
2018. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!