Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha nagyon szeretett, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon szeretett, hogy tudott egy hét után átlépni egy másik kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátnőmmel, mert már belefásultam a köztünk levő állandó háborúskodásba. El is költöztem tőle, jó messzire. Egy-két nappal utána elkezdett írogatni, de akkor is csak vagdalkozott, illetve utalt rá, hogy örülne, ha még egyszer utoljára visszamennék. Ezt addig csinálta, míg már egy ponton majdnem belementem a dologba. Azt állította mindig, hogy nagyon szeret. Én azt fájlaltam, hogy rögtön már másnap elkezdett társkeresőzni. Addig írogatott, míg nem már terveztem, hogy virággal várom a munkahelyén, és elviszem nyaralni. Aztán megláttam a facebookon, hogy kapcsolatban lett egy másik sráccal. Ez tényleg nagyon fájt, mert úgy éreztem, hogy hülyít, valószínűleg hazudott, nem is szeretett, mellesleg én viszont igazán szerettem őt, szerintem hónapokig nem tudnék komoly kapcsolatba kerülni egy másik nővel.
2018. aug. 30. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő részéről vagy:

1) pótkapcsolat, hogy bemosson neked

2) valóban régóta nem szeretett már és ezért is volt könnyebb továbblépni

3) valakivel a hátad mögött már régebb óta ismerkedik, csak várt az alkalomra


29n

2018. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

*pótkapcsolat, hogy bemosson neked


Én erre tipelek, jól írta az 1-eske.

2018. aug. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

HA a 3 eset lenne, akkor nem keresné telefonon miután elköltözött, hanem a másik pasihoz menne. A 2 eset azért nem valószínű, mert ha valakivel már folyton veszekedsz és kimondjátok, hogy vége, akkor megkönnyebbülsz és nem hívogatod többet. AZ 1 verzió szavazok,mert valószínűleg berágott rád amiatt, hogy nem vagy hajlandó vele találkozni és úgy gondolta, hogy ő megmutatja milyen könnyen talál másik pasit magának.

Nem tudom milyen korosztály vagytok, de fiatal korban ezt simán eljátsszák a nők, de érettebb korban ez röhejes.

40F

2018. aug. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
27-28 évesek vagyunk...
2018. aug. 30. 16:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4 Ez az a kor, amikor az ember büszkébb mint bármikor máskor, és hajlamos nagyon keményen ütni is, amikor beletapostak a lelkivilágába. Aztán később felnő az ember, bölcsebb és higgadtabb lesz, mint volt.
2018. aug. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig kapcsolatfüggő lehet,nem tud egyedül lenni,hanem kellett neki valaki,aki segít neki, elfelejtetnie téged.
2018. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!