Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem birom tovább milessz így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birom tovább milessz így velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok elkeseredetségemben irok szakitott velem a barátnőm és én nagyon szeretem kötődöm és vonzódom hozzá nagyon jól elvoltunk ő is szeretett ez biztos mert éreztem is a kötődését állandoan rajtam lógott csak sajnos természetesnek vettem hogy van nekem és hanyagoltam értitek? Ha szólt hogy mennyek fel vigyem el ide és ide orvoshoz akárhova segitsek neki leszartam mondtam szolj anyukádnak. A végén már annyira kifordultam magamból elkezdzem vele veszekedni szakitottam vele két nap után irtam neki hogy meg bántam de már nem akart vissza venni azóta se beszélünk.Hívtam szakitás után beszéltünk de meg voltam sértődve hogy ő egyből elkezdett fiúzni és megint csunyán beszéltem vele aztán mondta hogy már ne keressem mondtam neki rendben tiszteletben tartom a döntését. Szenvedek meg bolondultam járkálok fel alá a házban nem hivhatom mert hallottam hogy fiúzik és félek megint a vissza utasitástól meg ne adj isten attol hogy már nem szeret.. valaki mondja meg mit tegyek mert ez igy nem jó tönkre megyek.

2018. aug. 30. 17:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

9+ Van egy jó bibliai mondás:


Ef 4,26

Ám haragudjatok, de ne vétkezzetek: a nap le ne menjen a ti haragotokon;


Magyarul rendezzétek egy napon belül a kettőtök közötti problémákat.

2018. aug. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"7 Tilos várni. A problémákat mindig melegében kell rendezni"


Ez így van, MONDJUK SZAKÍTÁS ELŐTT.... Érted.

2018. aug. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Figyi kérdező, keresd meg, jól kiabáljátok ki magatokat, a düh az kijöjjön , aztán öleljétek meg egymást, és sírjatok egy jót, és kezdjétek újból előlről, tanulva a régi hibákból, bölcsen:D
2018. aug. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
12 Az ember dühében sok hülyeséget tud mondani, amire ha rákérdezel 1-2 óra múlva ha lehiggad, akkor már szégyenli, hogy mi jött ki a száján.
2018. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Azabaj hogy én tisztázni akartam vele szakitás után de már nem akarta a családja is folyamatosan adták alá a lovat hogy lesz neked jobb meg tönkre tett stb és ezért mondta hogy ne keressem szeretne boldog lenni nem pedig így élni mint velem hogy nem figyeltem rá de mondtam neki hogy rá jöttem már de nem érdekli.
2018. aug. 30. 17:32
 16/20 anonim ***** válasza:

"A végén már annyira kifordultam magamból elkezdzem vele veszekedni szakitottam vele két nap után irtam neki hogy meg bántam"


Ott kezdődik, hogy ilyet nem játszunk. Nem szakítunk mert épp idegállapotban vagyunk. De ha idegállapotban csúszik ki, akkor pár órán belül mész meaculpázni. Nem 2 nap meditálás után. :D De nem baj, fiatalabban, első kapcsolatban én is voltam ilyen hülye, most maximum te is megtanulod. :) (Mi nem mentünk szét akkor végül)

2018. aug. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ma nem birtam ki és felhivtam de nem azzal hogy hiányzik csak kitaláltam valamit hogy mert jött egy email nekem hogy belépett egy ismeretlen telefon a facebookjába.természetesen nem én voltam én nem mertem belépni pedig betudtam volna. Denem akartam.felhivtam és szoltam neki hogy figyeljen oda ezekre a dolgokra,megkérdeztem jol van e stb,mondta hogy igen de nem boldog aztán a többi jött magától már egy tali van meg beszélve mára. De nem akarom igy elkapkodni a dolgot szerintetek mi lenne a helyes? Nem elhamarkodott eza tali? Most kicsit meg nyugodtam hogy nincs úgy neki senkije ezért most bennem az van hogy kellene még egy kis idő egymás nélkül hogy a későbbiekben ne legyen gond nem?
2018. aug. 31. 14:56
 18/20 anonim ***** válasza:

17 Légy nagyon figyelmes ezzel a kis nővel, hajlik a folytatásra, de ha valamit elcseszel most, vagy átvágod,hazudsz neki, becsapod akkor neked véged.


Szurkolok nektek.

2018. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy átvágom vagy elcseszem? Mivel tudom elcseszni? És hogy vágnám át? Ha most nem megyek arra érted?
2018. aug. 31. 15:22
 20/20 A kérdező kommentje:
Amugy köszönöm neked kedves utolsó hogy biztattál hogy keressem meg. Kivánom hogy neked is minden jól sikerüljön az életben!
2018. aug. 31. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!