Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott és most könyörög,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott és most könyörög, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátommal több év után szakítottunk, illetve ő tette fel az i-re a pontot, elpakolta tőlünk a cuccait, amíg én dolgoztam. Utána 2 napig nem is keresett, szóval hiába mondja nekem most, hogy hirtelen felindulásból tette a dolgot, nem tudok hinni neki, hiszen akkor visszajött volna hozzám egyből. Az együtt töltött évek alatt rengeteget szórakozott velem, ígérte, hogy megváltozik, kidobott és én meg könyörögtem neki, meg is ütött egyszer, gondolom, ezért nem veszi túl komolyan a szakítást és azt gondolja visszafogadom. Azóta sír, könyörög és öngyilkossággal fenyegetőzik. Mit tegyek? Minden nap hívogat. 23/L

2018. aug. 31. 07:09
1 2
 11/12 PeterN1971 ***** válasza:

Ha öngyilkossággal fenyegetőzik, akkor pszichopata. Valószínűleg egy másik nőért hagyott ott és az kútba esett.


Neked kell támadnod, mondd meg neki, hogy biztos vagy benne, hogy nő miatt hagyott el, mondja meg az igazat, ki volt az. Szedd ki belőle a részleteket. Aztán valószínűleg jobban látsz te is majd.

2018. szept. 1. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha megint ilyennel fenyegetőzik mesd el amit ír vagy vedd fel a hangját s küld el a szüleinek had égjen milyen idióta. Azok majd pátyolgatják vagy lerendezik ahogy akarják, s neked se tud lelkiismeret furdalást okozni, gondolom csak emiatt hezitálsz.
2018. szept. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!