Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az az én hibám ha szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az az én hibám ha szakítottam a barátnőmmel és ő megpróbálta megölni magát? Én szeretem őt de nagyon féltékeny mindenkire.

Figyelt kérdés
Nem akarok vele kibékülni de segíteni akarok neki. Beszéljek vele szerintetek? Még nem voltam nala a korhazba.

2018. szept. 1. 22:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Utolsó: végtelen nagy hülyeséget írtál!


Az ilyen ember nem a másikat szereti, hanem a figyelmet, törődést, mert saját magát sem szereti!

Önző és manipulatív,ha a másikat kínozza a saját lelki nyomorával. Ha szakított vele, okkal szakított,nem akarta a kapcsolatot. Ha a másik valóban szeretné,tiszteletben tartaná a döntését és engedné az útjára, nem pedig ócska módon lelkileg zsarolná. Ez egy teher a másiknak, és,ha vissza is megy az illetőhöz, idővel kezdődik minden előröl. Szakemberre van szüksége, nem az "exére".

Csak sajnos sok gyenge ember ezek után is visszamegy, félelemből, összetévesztik a szerelmet az emberi szeretettel, bűntudattal. Félnek mással boldog lenni, mert jó érzésű ember nem akar rosszat a másiknak, inkább beleédesgetik magukat abba a hitbe, hogy ezúttal más lesz, de idővel kezdődik előröl,csak ott lesz a rettegés tudat alatt, hogy mikor kattan be a másik újra.. Undorító jellemű az, aki másra hárítja a felelősséget.

2018. okt. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!