Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez tényleg működhet így 34...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg működhet így 34 évesen?!

Figyelt kérdés
Barátom még a szüleivel lakik. Spontán gondoltam, hpgy meglátogatom. Kibökte nekem, hogy mielőtt mennék hozzájuk, az anyjáékkal meg kell beszélni, hogy oda mehetek- e. ( Nem friss kapcsolat, de most először volt ilyen, hogy benyögtem ezt csak ugy mennék hozzájuk ). Mondtam neki, hogy ne haragudj, forditott esetben nekem nem kellene a szüleimtől erre engedélyt kérnem. A családja ugy amugy szeret engem, mindig örülnek nekem ha megyek, de igen, meg kell kérdezni előtte..És nem, nem azért, hogy esetleg készülni tudjanak az érkezésemre, hanem, hogy èpp anyunak milyen kedve van, mert ha fáradt akkor nem szívesen lát vendéget. Barátomnak mondtam ennyi idősen ( de még fiatalabban is ) ha az embernek van egy párja, és komoly kapcsolatot tervezünk, akkor ez nem normális. Erre kiakadt, lehet az én családomban ez másképp működik, de náluk így megy..És tartsam tiszteletben az anyja érzéseit. Ez csak szerintem baromi gáz ? Hozzateszem havi egyszer max 2szer van ugy, hogy naluk talalkozunk..

2018. szept. 4. 08:55
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen normális, és a saját érdeketek is, hogy ne menjetek vendégségbe olyanhoz, aki éppen tök fáradt és inkább szeretne maga lenni. Egyszer voltam hasonló helyzetben, bár én rég nem élek a szüleimmel, de nagyon erőltettem, hogy bemutassam egy barátnőmet, hiába erősködött anyám, hogy MÉG nem akarja látni, nem akar vendéget fogadni. Nagyon rosszul sült el mindenkinek. Lehet ezért okolni a szülőket, van akinek sokkal barátságosabbak. Értékeld azt hogy a tieid jobbak ilyen szempontból, de tartsd tiszteletben az ő anyja életét is.
2018. szept. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Nekem amugy meg azert volt fura ez, mert ha hazautazunk anyamekhoz havonta egyszer latogatoba ( mondom en sem megyek sűrűbben hozzajuk ) ők ugyvannak vele, hogy nagyon örülnek, ő is ugyanolyan családtag, be sem kell jelentsük, hogy megyünk. Csak szimplan örülnek neki..Szuleim mindig azt mondjak ez mindig is a te otthonod lesz, es tiszteletben tartjak a parkapcsolatom is..
2018. szept. 4. 09:10
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted tényleg ez a kapcsolat legnagyobb problémája?
2018. szept. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
31%
Te ennyire elvakult vagy,és nem látod a valóságot ? :) Ez a pali nem akar tőled semmit.
2018. szept. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Igazatok van, én ezzel tisztában vagyok..Mindig azt mondja, hogy ő korabban volt albiban, nem jott ki anyagilag jol belole, most legyen meg a lakasra a penz, hogy akkor kozelebb tudjon koltozni hozzam..De ennel barmi jobb lenne, tenyleg meg kulfoldre is elmenni. Gáz a kapcsolatunk sok szempontból, és az igazsag az, hogy sokszor erzem ugy, a vegét is jarja.. Volt olyan eset is, ez nem olyan regen ( es szamomra csinalta az elso leket a kapcsolatunkon ), hogy rosszul lettem vezetes kozben amikor mentem hozzajuk, az unokatesomek nem messze laktak onnan, őket hívtam, ők eljottem elem, elvittek orvoshoz. Felhivtam es mondtam neki mi a helyzet, hol vagyok mi tortent stb,.( ez kb 60kmre volt tőle ) Igaz probalt hivni utana, de lepihentem unokatesomeknal 1-2 órara. 7 korul vissza hivtam, gondoltam hatha oda jon, de nem jött.. Mondta akkor pihenjek..Majd este kaptam tole reszegen egy üzenetet, hogy pedig ugy vart, pezsgot is vett, es ANYAEK is vartak, es hogy tehettem ezt..
2018. szept. 4. 09:26
 16/32 A kérdező kommentje:
Meg persze mindezek mellett mar felhozta a gyerek témat, hogy esetleg probalkoznatnank, mert engem lat a gyerekei anyjanak..Mondtam neki, ugye ezt te sem gondolod komolyan..
2018. szept. 4. 09:29
 17/32 anonim ***** válasza:
55%

Nem írod, hány éves vagy, de látszik, hogy te neked ez így kevés, ami érthető is, hisz 34 éves a pasi, de nem hajlandó összeköltözni veled.

Szerintem keress egy értelmesebbet

2018. szept. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Aki ezeket összevetve tud normalis magyarazatot adni annak küldök egy táblacsokit..komolyan.. 😂😂😂
2018. szept. 4. 09:32
 19/32 A kérdező kommentje:
29 vagyok egyébként. :)
2018. szept. 4. 09:35
 20/32 anonim ***** válasza:

Erre nincs értelmes magyarázat.

És te sem vagy az, hogy még foglalkozol egyáltalán vele ekkora távolságból.

2018. szept. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!