Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez tényleg működhet így 34...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg működhet így 34 évesen?!

Figyelt kérdés
Barátom még a szüleivel lakik. Spontán gondoltam, hpgy meglátogatom. Kibökte nekem, hogy mielőtt mennék hozzájuk, az anyjáékkal meg kell beszélni, hogy oda mehetek- e. ( Nem friss kapcsolat, de most először volt ilyen, hogy benyögtem ezt csak ugy mennék hozzájuk ). Mondtam neki, hogy ne haragudj, forditott esetben nekem nem kellene a szüleimtől erre engedélyt kérnem. A családja ugy amugy szeret engem, mindig örülnek nekem ha megyek, de igen, meg kell kérdezni előtte..És nem, nem azért, hogy esetleg készülni tudjanak az érkezésemre, hanem, hogy èpp anyunak milyen kedve van, mert ha fáradt akkor nem szívesen lát vendéget. Barátomnak mondtam ennyi idősen ( de még fiatalabban is ) ha az embernek van egy párja, és komoly kapcsolatot tervezünk, akkor ez nem normális. Erre kiakadt, lehet az én családomban ez másképp működik, de náluk így megy..És tartsam tiszteletben az anyja érzéseit. Ez csak szerintem baromi gáz ? Hozzateszem havi egyszer max 2szer van ugy, hogy naluk talalkozunk..

2018. szept. 4. 08:55
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, ha valaki hívatlanul csak úgy beállít, és igen, mondtam már rokonnak is azt, hogy szívesen látom bármikor, ha időben szól, de most nem alkalmas, lehet más programom, lehet, hogy épp feje tetején áll a lakás... nem szeretem, ha valaki csak úgy betoppan. Igaza van a barátod szüleinek.
2018. szept. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
62%

Távkapcsolat dolognál leesett valami. Legyek 0 pontos de 220 km az nálam nem kapcsolat hanem szenvedés. Elvben igazat adok a pasinak,hogy albérletre nem szórja el a csak kb 5évet késett el vele.

De most kérdező te csunya vagy ,hogy 220kmre találtál csak egy anyuci pici fiát?

En 32 vagyok itthon lakom távkapcsolatba nem megyek bele,ha alakúlna valami komoly lépnék. Magamra mosok váltóban főzök és takarìtok,kertészkedem. Maszekolok. De van fundamentám megtakarításaim. Most ha kell 2hét alatt ki tudok lépni, ha maradok kevesebb hitel kell saját házra...

2018. szept. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok csúnya, inkabb hívnam magamat ezek utan naivnak es butának. :D ( Legalabb önkritikám van ) Mar hónapokkal ezelőtt igérgetve volt, hogy összeköltözünk, aztán mindig jött valami, hogy miért nem. Állitja mindenkinel

jobban szeret, és a saját otthon a cél, és minden más lesz, ha majd összeköltözünk.. Mondtam neki, hogy oda el kell jutni.. Az összeköltözéshez kellene egy biztos lelki, kapcsolati alap, nem az, hogy havi szinten a szulokkel kapcsolatos dolgokon összeveszünk, vagy mert épp valamin elkattan az agya, és ahelyett, hogy megbeszélnénk duzzog magában napokig..Nem könnyű Mo-on, de ketten együtt sokmindent megtudnánk oldani, csak bele kellene vágni..Igazabol ami legjobban hianyzik szamomra, az az, hogy érezzem egy határozott férfi van mellettem aki nem csak szavakban, tettekben is bizonyitja, hogy velem akar lenni..

2018. szept. 4. 10:53
 24/32 A kérdező kommentje:

Hozza teszem, amugy otthon ő nagyon ritkan vagy főz, vagy elmosogat, de nem mos, a takaritast nem engedi neki az anyja mert nem csinalja elég jól..Belegondolva innentől

kezdve nem is tudom min gondolkodtam..

2018. szept. 4. 10:55
 25/32 anonim ***** válasza:
Ja venni egy közös lakást hitellel, aztán rájönni, hogy nem tudtok együttlakni... jó ötlet
2018. szept. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Szerintem meg par honapra baromira el lehetne menni egy albiba kiprobalni a dolgokat.. Nem azt mondtam, hogy azonnal ingatlant kell venni, csak azt hosszu tavon megoldhatnank..
2018. szept. 4. 10:58
 27/32 anonim ***** válasza:
Költözzön hozzád, és próbáljátok ki úgy az együttélést.
2018. szept. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Mondtam neki.. Dehat akkor mondjon fel a munkahelyen es menjen a bizonytalanban..Es alberletre adjon ki penzt ( ahol csak a felebe kellene beszallnia ). Majd ha a pesti munkara esetleg felveszik, akkor kozelebb tud jonni hozzam, es ő csak sajat ingatlba megy..Egyszer hozza fel ő is ezt, hogy osszekoltozes, de aztan nem lett belőle semmi mert az penzkidobas..
2018. szept. 4. 11:09
 29/32 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem hagyd, az életben nem fog elköltözni, ha otthon sem csinál semmit, akkor majd sajátjában mit fog? Semmit!
2018. szept. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Nem, ez egyáltalán nem normális.

De TE választottad. Biztos jó magas...

2018. szept. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!