Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez tényleg működhet így 34...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg működhet így 34 évesen?!

Figyelt kérdés
Barátom még a szüleivel lakik. Spontán gondoltam, hpgy meglátogatom. Kibökte nekem, hogy mielőtt mennék hozzájuk, az anyjáékkal meg kell beszélni, hogy oda mehetek- e. ( Nem friss kapcsolat, de most először volt ilyen, hogy benyögtem ezt csak ugy mennék hozzájuk ). Mondtam neki, hogy ne haragudj, forditott esetben nekem nem kellene a szüleimtől erre engedélyt kérnem. A családja ugy amugy szeret engem, mindig örülnek nekem ha megyek, de igen, meg kell kérdezni előtte..És nem, nem azért, hogy esetleg készülni tudjanak az érkezésemre, hanem, hogy èpp anyunak milyen kedve van, mert ha fáradt akkor nem szívesen lát vendéget. Barátomnak mondtam ennyi idősen ( de még fiatalabban is ) ha az embernek van egy párja, és komoly kapcsolatot tervezünk, akkor ez nem normális. Erre kiakadt, lehet az én családomban ez másképp működik, de náluk így megy..És tartsam tiszteletben az anyja érzéseit. Ez csak szerintem baromi gáz ? Hozzateszem havi egyszer max 2szer van ugy, hogy naluk talalkozunk..

2018. szept. 4. 08:55
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem meg egy kapcsolatért áldozatokat kell hozni.

Ha valakit szeretek és tudom, hogy a hozzámvezető úton, 60 km-re tőlem rosszul lett, akkor autóba ülök, elmegyek érte, hazaviszem, majd ha jobban van, akkor vasárnap visszaviszem az unokatesókhoz az autójáért.

Ha szeretek valakit és tényleg vele akarok lenni, akkor mindent megteszek, hogy kipróbálhassuk tudunk-e együtt élni.


Az nyilván természetes, hogy a szülőkkel megbeszéli, hogy alkalmas-e ha jössz, hisz gondolom nem két órára ugrassz be. Az összes többi viszont gyerekes gondolkozásra és önzőségre vall. Nem értetek dolgozik, inkább ellenetek.

Elakar vállalni egy munkát, ami közelebb van hozzád. Oké, de miért közelEBB és miért nem ott?

Külföld? Ebben TE hol vagy?

Saját lakás? Ebben TE hol vagy?

Egy távkapcsolat nehéz. Mindkét részről kompromisszumot igényel. Egyikőtök sem akar engedni, én egész egyszerűen keresnék a helyetekben félúton egy harmadik helyet, ahol élhetünk és akkor nincs az, hogy egyikőtök úgy érezné feladta magát. Mindketten egyformán tettetek a kapcsolatotokért.

2018. szept. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
220km Sok ahogy a probléma is, mi az ,hogy részeg egyáltalán??Anno 17 évesen még volt feleségem szülei mindig örömmel fogadtak hisz családtag leszek,szerintem ez a normális.Itt Anyuka kicsi elkényeztetett fia van aki az Anyjától max 5km fog elköltözni.Megoldás neked kell a közelbe költöznöd,hisz igazából ezt a kapcsolatot csak te viszed.
2018. szept. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!