Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti észrevettétek hogy mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti észrevettétek hogy mikor csődbe megy egy párkapcsolat, akkor mindenesetben, a nő egy új férfival jelenik meg másnap? Magyarán, a kapcsolat alatt is viszonya van. Elég gyomorforgató, nem?

Figyelt kérdés
2018. szept. 11. 18:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülye, vagy troll vagy tényleg mentálisan beteg.
2018. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Na jó, ne játsszuk a hülyét.

Unom balázska hülyeségeit, de ebben igaza van.

2018. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
51% Persze, teljesen mindegy hány ellenpéldát írnak a nők, hiszen ők csak hazudnak, nem? Mi a f.. bajotok van?
2018. szept. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"hogy megnyugodj,egy pár here és a hozzá tartozó farok,van a lábam közt."


Shrekike, az ilyet hívják ladyboy-nak... :D

2018. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%
Sokszor az embernek az ad erőt a szakításhoz/változtatáshoz, hogy belép egy harmadik fél a képbe, aki iránt érezni kezd. Szerintem semmi lenézendő nincs ebben, csak ha régóta tart a dolog a társ háta mögött.
2018. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
84%
7 éves kapcsolatbol léptem ki rá 1 hónapra ismertem meg a mostani páromat azóta is együtt vagyunk 3es fel éve előtte nem ismertem nah most aki nem látott bele simán hihette volna azt is h már a kapcsol alatt is meg volt mert azaz 1 hónap az nem sok de hát így jött ki a dolog én sem számítottam rá 27N
2018. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem az! Én vagyok az a másik pasi, és nagyon jól vagyok!

Csak nézőpont kérdése! :-)

2018. szept. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!