Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mennyire tesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyire tesz az rosszat, ha nem tudom kibeszélni azt senkivel személyesen?

Figyelt kérdés
Mindig azt olvastam, hogy jobb az ilyesmit elmondani valakinek, aki meghallgat. F
2018. szept. 13. 12:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Nekem semmit sem segít az, ha kibeszélem magamból a problémákat (akármiről is legyen szó), nem érzem tőle jobban magam, a legtöbben viszont igénylik.
2018. szept. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hidd el jobban érzed magad ha kibeszelheted.

Én pl leírtam valakinek mi történt és jobban éreztem magamat.

Ha gondolod elmesélheted hátha tudok Neked tanácsot adni!

2018. szept. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, de így látatlanul eléggé nehezen tudnék megnyílni mások előtt.
2018. szept. 13. 13:10
 4/15 anonim ***** válasza:
Sokaig együtt voltatok?
2018. szept. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azzal a személlyel akivel szakítottál azzal tudod kibeszélni, azaz ezt mi úgy hívjuk lezárni a lezáratlan, elvarratlan szálakat. Nem egy idegennel-itt hibáznak az emberek-ezért nem tudnak a kötelékekből szabadulni, és a múlt vissza vissza rántja őket.
2018. szept. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én valaki közelebbi ismerősre gondoltam, csak nem szeretek annyira ilyesmiről beszélni, viszont sokszor hallottam, hogy könnyebb ha nem tartom magamban az érzéseimet.
2018. szept. 13. 13:17
 7/15 anonim ***** válasza:

Tényleg könnyíthet valamennyit a lelkeden.

A probléma nem fog megoldódni persze, de mégis jobb érzés.

Leírni nem próbáltad még?

Nem kell odaadni, megmutatni senkinek.

Csak kiírod magadból...

2018. szept. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy idegen mindig őszintébb mint egy közeli ismerős, mer az senki partjat se fogja, és elmondja a véleményét mint külső szemlélő. Ha meg gondolod magad írhatsz privátba, hogy mi történt, van pár tippem amivel talán könnyebb lehet. Csak segíteni akarok mert tudom milyen ez..
2018. szept. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kérdező: a baj ott van, hogy érzed, hogy kéne, de vakvágányra futsz.


Igei mód ha rendezed az adott személlyel, akivel kapcsolatban volt a történés.Mert ha megléped-megtörik a kötelék, ami kettőtök között van.


Ugyan akkor a vakvágány az idegenb ember, mert ugyan meghallgat, ki tudod beszélni, de az életeden a kötelék megmarad.


Nem az a cél, hogy a kötelék megmaradjon.Ha nem pont hogy törjön.


Igy már érted?

2018. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Le lett zárva rendesen ez a kapcsolat?
2018. szept. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!