Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mennyire tesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyire tesz az rosszat, ha nem tudom kibeszélni azt senkivel személyesen?

Figyelt kérdés
Mindig azt olvastam, hogy jobb az ilyesmit elmondani valakinek, aki meghallgat. F
2018. szept. 13. 12:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Lezárni lezártuk vele, mert megbeszéltük a dolgokat és szépen váltunk el, de ettől nekem még időbe fog telni a továbblépés, mert ez nem egyik napról a másikra megy nálam. De akkor ezt a fejezetet meg bízzam az idő múlására, mert tudom, hogy majd jobb lesz. Majd valami mással kell lefoglalni magam mint, hogy erről beszélgessek, ami logikus is.
2018. szept. 13. 13:46
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon fontos hogy az ember ki tudja beszélni magából a fájdalmát, és legyen aki meghallgassa... sokkal könnyebben átvészelni akkor.
2018. szept. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

- elhívsz valakit kocsmázni és kiöntöd a lelked

- ha van pénzed és nyitot vagy, pszichológus


Valamennyit tényleg segít nekem is, ha elmondhatom. Nyilván nem szűnik meg az ok, meg maga a tény.. De talán hozzásegít a realizálásához, feldoglozásához - egy adott százalékban.

2018. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Tapasztalatim szerint egy kocsmázás többet ér mint egy pszichi. Anno elmentem kétszer csak kíváncsiságból egy dokihoz az élet nagy problémáiról beszélni, ami mostanában annyira divat, de kb a sarki boltossal is elcseveghettem volna és ő még kevesebből ki is jönne..


Viszont mostanában nagyon kocsmázni sincs kedvem elmenni, meg hogy kivel az is már más kérdés.

2018. szept. 13. 18:52
 15/15 anonim ***** válasza:

NA, én pont mostanában akarok pedig elmenni egyhez( nem konkrétan szakítás, de hasonló dolog, ami nem rendeződött bennem és már elegem van), csak még nem találtam megfelelőt. :D


De szerintem 2 alkalom kevés. Van olyan ember, akivel 80%-ban őszinte vagyok és ki tudom beszélni. Sokat segített az elmúlt évben ez is, mert különben megzakkantam volna. Engem is csak az tartott vissza, hogy elég húzós ára van/alkalom..

2018. szept. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!