Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti, hogy látjátok ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy látjátok ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

2 évig voltunk együtt a párommal. Sok volt a veszekedés, de nagyon szerettük egymást és a jó pillanatok mindent felülmúltak. A végén nagyon elfajultak a dolgok, minden nap osszevesztunk valamin. Nagyon sokat bántottam sajnos, veszekedtem vele, csak a hibait és az elvarasaimat fújtam. Megbeszeltük, hogy megprobaljuk helyrehozni, de jött nekem egy olyan érzés, hogy ez most nem megy, kell egy kis idő. Egy hét után megkerestem, nagyon ideges volt, hogy mit akarok. De ez nem ijesztett meg annyira, mert ő ilyen, ha ideges akkor hiszti aztán megnyugszik és újra közel enged. Na igen, de eddig ez max. egy nap volt most már 5 napja tart.

Ez az egesz akkora sokkként ért, mert el se tudtam kepzelni, hogy ez megtortent velunk, hogy egyből atertekeltem mindent és nagyon komolyan kész lennék változtatni. Eddig veszekedésnèl mindig ő sírt meg ő könyörgött nekem de most csak dühös és azt mondta, hogy nem akar velem beszélni se találkozni csak majd ha megnyugodott. Amikor beszéltünk azt mondta, hogy nagyon rosszul van és idegesíti minden nekem meg úgyis jó és konnyu, mert szerinte én elvagyok a haverjaimmal, ami nem igaz. De ő mindig nagyon féltékeny volt pedig két barátnőm van és ennyi. Emiatt teljesen megalazkodtam előtte hogy erezze, hogy mit érzek és mit akarok, de azt mondta, hogy csak akkor fog velem beszélni ha megnyugodott. Volt már ilyen is amikor így szakított velem, de akkor másnap már írt is, hogy csak ideges volt. Most is csak az idegesség beszél belőle, de félek, hogy ezuttal nem múlik el. Azt mondta, hogy hiszi ha látja hogy valtoztatok, de bizonyitani sem hagy. Közel dolgozunk egymáshoz. Ma pl belfutottam és mintha idegenek lennénk, semmi nem fájt meg ennyire. Minden balhe utan erezhettem, hogy szeretem és sehol nem mondta, hogy vége csak időt kért, hogy megnyugodjon, azt mondta ezzel se akar bántani hogy hülyén viselkedik most ezért se akar velem most semmit. Fáj,hogy nem segithetek neki, félek, hogy talál mást bár elég antiszociális, nincsenek barátai és csak dolgozni jár de akkor is félek, ahogy attól is, hogy rajon hogy már nem is szeret és jobb így.

Vissza akarom szerezni éa változtatni akarok. Kérlek ebben segitsetek. A leirtak alapján van esélyem? Lehetseges Hogy tényleg csak idő kell, hogy megnyugodjon? Most ha hagyom nem fogja azt érezni, hogy nem erdekel és emiatt továbblepni? Mert azt mondta az is zavarja, hogy azt erzi jol elvagyok nelkule. Ugyanakkor tudom, hogy a konyorgessel csak felidegesitem es ellokom magamtól.

Nem tudom elkepzelni, hogy ne keressen, mostanaban volt már pár nap amikor nem beszéltünk de aztán mindig irt és kijott belőle a pánik.azt is tudom, hogy állandóan csekkolja, hogy mikor vagyok fent és arra is feltekeny ha a kutyammal sétálok. Viszont ez az 5 nap..vagy azért lök el mert én keresem? A legjobb ha hagyok idot és várok, ugye?

Én vagyok a nő


2018. szept. 19. 00:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az idő Sok esetben a legrosszabbat jelenti, de neki mindig az kell, ha ideges, hogy lenyugodjon. Ez az első perctől kezdve. Volt 1-1 ilyen nap. Viszont 5 még nem.
2018. szept. 19. 00:24
 2/11 anonim ***** válasza:

Te beteg vagy..

Megnyugodjon...kb 100* írtad le!!!!

2018. szept. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Na jó..am keresni fog,es folytatjatok ezt a szart tovabb..nyugi
2018. szept. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, ez volt a lényeg végülis számára is ezen volt a hangsúly. Szóval szerintetek keresni fog?
2018. szept. 19. 02:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálam is van egy tűréshatár, amit ha átlép valaki, akkor már nincs visszaút, bárhogy szeretem. Lehet nála is ez történt. Mivel én is ilyen típusú ember vagyok, mint a párod, ezért nem biztos, hogy minden rendben lesz. Sajnálom. :(
2018. szept. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi is sokszor veszekedtünk, viszont nálunk mindig ő generálta, folyamatosan kritizált pedig mindenben változtam érte, de akkor ujabb és ujabb hibákat keresett. Mi is igy jártunk egyik összeveszés után hogy idegenként ill. teljesen hidegen kezelt mintha csak egy haverjával futott volna össze, és még akkor is beszolt hogy hogy néz ki a kabátom.

Ezek után még amiert en nem tudtam őt elengedni, jártunk ugyan de nem volt az igazi, és egyszer amiert egy srác haverommal setaltam, szépen kicsavarta a jelenetet körbekürtölte hogy en megcsalom es kidobott.

A szulei haverjai szemében most ő a rendes srác áldozat en meg a sz.r, holott igazábol egyszerűen szerintem már nem szeretett le akart rázni minden egyes nap belémkötött de még abba is hogyan nyitom ki a kocsiajtot, hogyan kötöm össze a hajam, van egy pattanásom, egy baleset miatti hegem, már mindent utált rajtam.


Szoval amikor idegenként kezel akkor lelkileg ő már lezárta, lehet huzni még a végét, de nincs értelme ill annyi van hogy könnyebb legyen neked is lezárni lassan jöjjön a vég és akkor nem sokként ér

2018. szept. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem,te folyamatosan éreztetni akartad vele ,hogy te vagy aki irányít, és tetszett is neked.Most megijedtél mert ez kicsúszott a kezedből.A srác meg tuti szeret csak elege van. Szerintem ülj le vele beszélni,és őszintén mond el.kérj tőle bocsánatot ,várd meg mit mond bármit mond fogadd el ,és így lehet esélyed.Most nem javaslom hogy várj ,előbb beszéld meg és utána várjál ha kéri.És ha újra együtt lesztek becsüld meg sok sikert
2018. szept. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szépen lassan csepegett a víz a pohárba!! Eljött az idő hogy betelt!! Nem utólag kellene bánni! Miért csak akkor kell értékelni valakit amikor már nincs? Majd tanulsz a hibáidból!
2018. szept. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha több esze van, mint egy szék lábának akkor soha többet nem keres meg és soha többet nem válaszol a te megkereséseidre sem. Eddig tudtad manipulálni az undorító játszmázásaiddal, most már nem tudod, nem tudlak sajnálni.
2018. szept. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Talalkozni nem akar, de beszelgettunk. Mondta, hogy zavarja,ha nem keresem es azt látja, hogy jó nekem nelküle és ő már nem érdekes a számomra. Kérdezgette, hogy ő-e még a szerelmem és a legjobb barátom?

Mondta, hogy nem tudja, hogy mi lenne most a legjobb, de valamennyire szeret még csak most a rossz dolgok járnak a fejeben es elege van. Viszont aprósagoknak örülne tőlem és azt se ellenzi, ha beszélünk neten csak találkozni nem akar most, hogy ne bantsuk egymást.

Ő is sokat hibázott, de be is látta mondta, hogy ő se akar engem tonkretenni csak most az én serelmimet igyekszem felrerakni, és az én hibaimat helyrehozni. Közben pedig bízok abban, hogy tőle is ezt fogom majd visszakapni. Mert ameddig normális voltam ott is jobban belatta ha hibázott és helyrehozta.

Ennek függvényében Mit gondoltok?

2018. szept. 19. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!