Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk, mi a véleményete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, mi a véleményetek ti hohyan látjátok a helyzetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Volt barátnőmmel majd 4 évig voltunk együtt egészen most oktoberig amikor szakítottunk. Az egész úgy kezdődött hogy volt egy munkatársa aki bokolgatott neki , néha elkísérte a buszhoz st , én eközben elmondása szerint nem foglalkoztam vele eleget , elhanyagoltam , egyik este mondta el hogy mi van ezzel a sráccal hogy kedveli meg szokta kisérgetni néha megöleli de ennyi és hogy nagyon nyomta a lelkét hogy nem mondta el eddig és hogy engem szeret és engem akar ,megbeszéltük hogy helyre hozzuk a dolgokat én is jobban oda figyelek ra , eltelt egy hét és elment bulizni a munkatársakkal ahonnan haza jött és sírva mesélre higy elcsattant egy csók de ő nem akarta és hogy nem akar elveszíteni stb , Aznap nagyon haragudtam rá de végül megbocsájtottam neki és úgy beszéltük hogy nem lesz semmiféle kapcsolat köztük mert a srác is felmondott és már nem fognak találkozni . Eltelt pár nap és beszélgettünk amikor mondta hogy szeret de hiányzik a másik is (azt hittem rosszul leszek) de hogy segítsek neki legyek mellette hogy elfelejtse mert engem szeret . Ra egy hétre elment barátnőjéhez és este haza jött , kérdeztem hogy érezte magát és hogy milyen volt ? Mondta hogy jó volt felsorolta kik voltak ott . Később elaludt és kapott egy üzenetet amiben a srác irta hogy kár hogy ilyen hamar lelépett . Nem ébresztettem fel nem szoltam neki , kitöröltem az üzenetetés reggel rákérdeztem hogy kik voltak ott és felsorolt pár embert de a srácot nem , már nagyon ideges kettem de nyugodt hangon megkérdeztem miért néz hülyének és még neki állt följebb hogy bele nézek a telefonjába . Vita után elment este amikor hazajött mondtam neki hogy elköltözöm és egy szóval nem mondta hogy ne hanem azt mondta hogy neki is elege van már és hogy ok. Még egy Hétig amig ott voltam probáltam helyrehozni hogy beszéljük meg még én alázkodtam meg de ő mondta hogy már nem lehet helyrehozni és engem hibáztat ezért hogy én nem harcoltam érte meg a kapcsolatunkért hogy elfelejtse a másikat . De kérdem én ha szeret és velem akart volna lenni akkor miért nem biztatott a viselkedésével hogy harcoljak érte habem épp az ellenkezőjét csinálta , átvert földbe tiporta a büszkeségem hogy ilyeneket mondott hogy a másik is hiányzik neki . Utána elköltöztem de ő engem hibáztat és azt mondta hogy én feladtam és nem akartam vele lenni . Azota rossz és hiányzik irtam párszor de a válaszaiból azt látszódott hogy nem nafyon érdekli és azt irta hogy sajnálja és legközelebb figyeljek oda a barátnőmre hogy mit mond . Pedig jol megvoltunk csak az utolsó egy honapban nem foglalkoztam vele eleget , de ezt is mondtam higy ha érezte hogy elhanyagolom akkor milrt nem ültünk le hogy megbeszéljük mi a baj mert én sem vagyok tökéletes . Miért kellet egyből máshol keresni a boldogságot? Kiváncs lennék a véleményeitekre és bocs hogy kicsit hosszú lett .



2017. nov. 25. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Szakítottatok, már nem mindegy?
2017. nov. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Először is nagyon nehéz megtalálni azt az ember akivel családot alapítasz, akivel leéled az életed. Kapcsolatok jönnek mennek, szerelmek is. Tanulsz belőlük, okulsz, stb.

Nem hiszem, hogy nagyon hibás lennél ebben a dologban, azt sem, hogy a volt barátnőd is az lenne. Itt szerintem pusztán az volt a hiba, hogy fiatalok vagytok.l/lehettek. Ez pedig azzal a fájdalmas dologgal jár, hogy ilyenek érik. Tanultál belőle, eddig tartott, ennyit bírt ez a kapcsolat.

Gyermeteg viselkedesre utal, hogy a lány nem adta tudtodra azt, hogy kezd elhidegülni, sem azt, hogy bevallja önmagának azt, hogy mégsem olyan erősek az érzelmei irántad, hogy nemet tudjon mondani érzelmileg és “testileg” is egy másik fiúnak.

Ez van. Így jött ki. Túl kell élni/vészelni ezt.

Szerintem nem voltál hibás, szerintem a lány érzelmei nem voltak elég erősek irántad. Vannak hullámvölgyek egy kapcsolatban, de azt nem így kell megoldani.

Mindegy....haggyad’ a dolgot.

2017. nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%

Másra vágyott ez az igazság. Az összes többi minden csak kamu, színjáték, porhintés vagy képmutatás.

Nőknél gyakori ez, hogy megcsalás után még téged állít be hibásnak különböző baromságokra hivatkozva, de közben ő az aki hazudik és színjátékot játszik végig.

Senki ne próbálja bemesélni, hogy azért szakított mert rájöttél a hazugságára és, hogy mégis mit képzelz, hogy rajta kaptad és pont emiatt már helyrehozni sem lehet. Szakítani akart, gyáva volt ezért megcsalt és te érzed magad szarul valamint hibáztatod saját magad.

Ne érdekeljen egy ilyen csaj, annyit is ér. Ügyesen keveri a szart.

2017. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
És máskor mindig megy a "nem szabad féltékenynek lenni" okoskodás, holott az ilyen esetek kitartó szemétláda esetén mindig így végződnek.
2017. nov. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Ráadásul még a felelősség alól is kibújt minden felelősséget rád hárítva.
2017. nov. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén, akiért teperni kell, hogy téged válasszon (miközben együtt vagytok) és ne valami másik palit, az haljon meg... Egy forintot nem ér az ilyen. Ha szeretem a páromat, akkor nem kell küzdenie, hogy őt válasszam. Hiszen meg sem fordul a fejemben, hogy mással akarok lenni. Egy kapcsolat nem választás, hanem döntés kérdése. Egyáltalán nem vagy ebben hibás, nem szeretett téged. Lehozhattad volna a csillagokat is, akkor is otthagyott volna. De a felelősséget azt nyilván rád akarja hárítani, hogy ne tűnjön ordas r.ancnak. Örülj neki, hogy megszabadultál tőle, ezt nőként mondom.
2017. nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk annyira fiatalok de öregek sem ,30 körüliek , az a baj vele hogy közben naiv és könnyű befolyásolni ls van egy barátnője aki ezt tette szerintem , de ahogy mindenki írta rájöttem hogy ha igazán szeretett volna akkor nem dobta volna ezt a kapcsolatot , és még azt is mondta hogy lehet ez csak egy fellángolás a sráccal és lehet még összehoz minket a sors de mondtam hogy abban én nem hiszek. A srác meg jóval fiatalabb nála kb 7 lv van köztük,és mondtamneki hogy csak arra kell neki de süket fülekre talált minden amit probáltam mondani neki . Most már ugy vagyok vele hogy elengedem csak valahol magamat hibáztattam ezért .
2017. nov. 25. 19:50
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem sem kellene egy olyan pasi, aki belenéz a telefonomba és kitörli az olvasatlan(!) üzeneteimet. Mégis mit képzelsz magadról? Micsoda egy csúszómászó vagy Kérdező.
2017. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Haha , trollkodj máshol
2017. nov. 25. 20:29
 10/14 anonim ***** válasza:
Te amelyik nap eljöttél a srác állítom vagy aznap vagy másnap ment és megvígasztalta a szegény "eldobott" lányt. Ennyi. Ne sajnáld.
2017. nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!