Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jogos hogy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos hogy ezt kéri tőllem?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek ami sajnos ekéggé rossz de még nem szeretnék ki lépni belőlle mivel van egy közős gyermek és még látok egy kis halvány reményt hogy hátha helyre hozható a kapcsolat. Az exem viszont több év után fel keresett el kezfett irkálni egy közösségi oldalon.Hogy bánja hogy vége lett meg hogy olyan bunkón viselkedett velem.Én mondtam neki hogy bennem sincs feké harsg de mivel én mkst kapcsolatba élek ami persze már nem jó Ìgy ez miatt jobb lenne ha úgy maradnánk jóba hogy senki nem tud róla tőbbek között ha a párom sem mivel ő úgyse értené meg nyilván hogy az exem ìrkál még ha csak barátilag is.Az exemnek meg viszont ez nem tetszett hogy én nem akarom el mondani a páromnak hogy ő barátilag ìr.És azóta még cssk nem is akar ìrni annyira meg sértődött.
2018. szept. 19. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Az lenne az igazán jogos, ha azt kérné, hogy tanulj meg helyesen írni :D
2018. szept. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Ti cigányok vagytok?
2018. szept. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az bocsi a helyesìrási hibákért csak normális válaszokat várok.
2018. szept. 19. 23:40
 4/4 anonim ***** válasza:
A helyedben inkább a házasságom rendberakásával foglalkoznék most, mivel vagy gyerek és ez mindent és mindenkit felülír.
2018. szept. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!