Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy pasi folyton azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mimóza22 kérdése:

Ha egy pasi folyton azzal gyanúsít, hogy csalod és persze ez nem igaz akkor mikor érdemes lapátra tenni?!

Figyelt kérdés

2018. szept. 29. 20:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
11%
9 Viszont, meg a 77%-osnak, aki folyamatosan minden válaszomat, akár helyes, akár helytelen, de miniszolja:)
2018. szept. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%
Én vagyok a -10-es, a 77%-os. Hékás, én új vagyok itt, nem szoktam mínuszolgatniiii!! Én azt se tudom ki kicsoda violinkulcs! :D
2018. szept. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
40%
Ja, és megnéztem a 46%-os válaszait és a két válaszra zöldet adtam. Mert egyet értettem. De kis gonoszok tudnak itt lenni az emberek már, nem hiszem el :D
2018. szept. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%
Önbizalomhiányos, bizonytalan személyiség. Ilyen emberrel nem lehet hosszú távon együtt lenni.
2018. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

kb azonnal. nem szabad elpazarolni az éveket egy instabil soha fel nem növő kisgyerekre mert ez a férfitól messze van.

később még rosszabb lesz.

nyúlcipő-de gyorsan.és pillanatig ne hidd,hogy majd jól megváltoztatod.

2018. szept. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 fogd válasza:
27%
Az a legbiztosabb, ha megkérdezed a pasidtól!
2018. okt. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
66%

Ha tényleg szereted akkor azért egy darabig a helyedben megpróbálnék segíteni neki, persze amellett hogy utánajárnék hogy nem ő csal-e meg mert elég gyanús.


Viszont az önbizalomhiány gyerekkori traumáktól is lehet, pl az anyja eljátszotta a bizalmát stb. és kb azzal lennél kegyetlen akinek pont hogy segítségre lenne szüksége.


Az ilyen féltékenységi rohamot ha egy jópárszor “kezeled” azzal hogy maximálisan biztosítod hogy csak ő van neked, mellete állsz és valami extra erőfeszítéssel is “bizonyítod” ezt neki akkor LEHET hogy egy idő múlva elmúlik. Félelmből tesz valamit, akkor meg kell nyugtatni, nem pl rátámadni.


A szereteted és időd függvénye hogy meddig próbálkozol ezzel, de ha semmi nem változik akkor sajnos tényleg lehet hogy túl súlyos eset.

Ha viszont pl pszichóhoz is hajlandó eljárni ezzel akkor az még egy plusz pont neki.

2018. okt. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a francba. az ilyenek sose változnak. egyszerűen nem tud megbízni benned
2018. okt. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Na,nekem az 50 éves férjem csinálja ezt, mert egyszer olvasott egy ártalmatlan, igaz félreérthető chat-et egy kollégámmal. Egy előző válaszadó írta, hogy bizonyítsd neki, hogy csak ő van neked, hát az én férjem szerint én semmit nem csinálok, igaz, nem tudom, mit tehetnék azon kívül, hogy nincs irogatás. Neki biztos hogy nincs senkije, én is paranoiásnak gondolom,.önbizalomhiányban is szenved és nem tudom, hogy oldjam meg. Ha valami gondunk.akad, az első megnyilvánulása, hogy nekem biztos más kell, mással tervezem az életem stb... Idegölő és nem tudom, mit tehetnék. 12 év és 2 gyerek után...
2018. okt. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!